Prekių katalogas

LEGO® 11008 Classic Kaladėlės ir namai

7-14 d.d.

Prekės kodas 2001008

15,39 €
Funkcijos
GamintojasLEGO®
LytisBerniukams ir mergaitėms
Amžius3-4, 5-6
LEGO SerijosLEGO® CLASSIC
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
LEGO® 11008 Classic Kaladėlės ir namai
15,39 €

Vaikai labai anksti suvokia namų svarbą, tad šis „LEGO® Classic“ Kaladėlių ir namų rinkinys yra puikus būdas juos supažindinti su kūrybiška statyba. Vaikams konstruojant, žaidžiant ir perkonstruojant, jie įgyja visą gyvenimą praversiančių įgūdžių. Paskatinkite vaikus pradėti konstruoti su šiuo smagiu LEGO namų rinkiniu. Berniukams ir mergaitėms nuo 4 amžius patiks surinkti ir žaisti su šiais 6 lengvai konstruojamais LEGO modeliais. Galima sukonstruoti šeimos namą, švyturį, iglu, pilį ir mažą namą su malūnu. Paprastos instrukcijos ir šaunios ypatybės, pvz., besisukantys malūno sparnai, padeda konstruoti greitai ir smagiai. Sukonstravus modelius vaikams lieka dar kaladėlių ir dalių, iš kurių galima pasistatyti savo svajonių namą. Lavinkite pagrindinius įgūdžius su „LEGO Classic“ konstravimo žaislais. „LEGO Classic“ rinkiniai suteikia vaikams idėjų ir įkvėpimo. Jie netruks pradėti su įdomiais modeliais ir paprastomis instrukcijomis. Atradę savo kūrinių statybos džiaugsmą jie įgys įgūdžių kurie pagrįs kelią ateities sėkmei.


Detalių skaičius: 270

Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės