Prekių katalogas

LEGO® 60241 CITY Policijos šunų padalinys

1-2 d.d.

Prekės kodas 2001164

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LytisBerniukams
Amžius3-4, 5-6
LEGO SerijosLEGO® CITY
MPN60241
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.

Mažiesiems patinka žaisti vaidmenimis tikruosius didvyrius, o būtent tai ir galima daryti su šiuo „LEGO® City“ Policijos šunų padalinio (60241) rinkiniu! Rinkinį sudaro šaunus žaislinis policijos automobilis su vieta policininkui ir jo ištikimajam policijos šuniui, brangenybių parduotuvė su brangakmeniais ir nusikaltėlis su laužtuvu. Idealūs scenarijai mažiesiems tvarkdariams su lakia vaizduote. Smagus policijos žaidimo rinkinys vaikams. Šis žaidimo rinkinys vaikams nuo 4 metų turi paprastas spausdintines konstravimo instrukcijas ir ypatingą pagrindo plokštelės elementą, su kuriuo mažieji didžiuosis konstruodami LEGO žaislus. Be to, su nemokama programėle „LEGO Life“ išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, vaikai gali naudotis „Instructions PLUS“ – interaktyviu konstravimo vadovu su priartinimo ir pasukimo įrankiais, kurie paverčia LEGO konstravimą vienu malonumu. „LEGO City“ – šaunūs žaislai vaikams. Su „LEGO City“ policijos rinkiniais vaikai gali patys pasinerti į nevaržomus nuotykius ir veiksmo kupinus scenarijus, kurie atspindi tikroviškas situacijas. O su dideliu pasirinkimu ypatybių gausių pastatų ir transporto priemonių vaikų vaizduotė gali kurti nevaržoma!


Detalių skaičius: 67

Rekomenduojamas amžius: 4+

Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės