Prekių katalogas

LEGO® 60252 CITY Statybų buldozeris

1-2 d.d.

Prekės kodas 2001173

13,99 €
Funkcijos
GamintojasLEGO®
LytisBerniukams
Amžius3-4, 5-6, 7-8
LEGO SerijosLEGO® CITY
MPN60252
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
LEGO® 60252 CITY Statybų buldozeris
13,99 €


Mažiesiems, mėgstantiems žaisti vaidmenimis tikruosius didvyrius, patiks „LEGO® City“ Statybų buldozerio (60252) rinkinys. Jį sudaro šaunus buldozeris su guminiais vikšrais ir darbiniu kaušu, žaislinis kranas su griovimo rutuliu, cemento maišytuvas ir įspėjamasis ženklas – viskas, ko vaikams reikia ištisoms valandoms išradingo žaidimo. Šaunus žaislas vaikams. Šis žaidimo rinkinys vaikams nuo 4 metų turi paprastas spausdintines konstravimo instrukcijas ir ypatingą pagrindo plokštelės elementą, kuris padės mažiesiems su pasididžiavimu konstruoti savo LEGO žaislus. Be to, su nemokama programėle „LEGO Life“ išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, vaikai gali naudotis „Instructions PLUS“ – interaktyviu konstravimo vadovu su nuostabiais priartinimo ir pasukimo įrankiais, kurie paverčia LEGO konstravimą vienu malonumu. „LEGO City“ kūrybos pasaulis. Su „LEGO City“ rinkiniais vaikai gali patys pasinerti į nevaržomus nuotykius ir scenarijus, kurie atspindi tikrovę. O su dideliu pasirinkimu tikroviškų ypatybių gausių transporto priemonių ir mašinų vaikų vaizduotė gali kurti nevaržoma!


Detalių skaičius: 126

Rekomenduojamas amžius: 4+

Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės