Prekių katalogas

LEGO® 10930 DUPLO Buldozeris

1-2 d.d.

Prekės kodas 2003724

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LytisBerniukams
Amžius2m.+
LEGO SerijosLEGO® DUPLO
Dalių skaičius10
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl kūdikių žaislų saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.

LEGO® DUPLO® Statybų buldozeris (10930) įkvepia mažylius statyti, stumdyti gruntą ir žaisti nesibaigiančius išradingus žaidimus. Žaidžiant vaidmenimis statybų aikštelės istorijas su šiuo veikiančiu žaislu, vaikai lavina tiek fizinius, tiek protinius įgūdžius, kurie lydės visą gyvenimą. Statybininko ir transporto priemonės žaislas vaikams Su statybininko figūrėle, dėvinčia ryškią liemenę, šis žavus, judantis buldozeris atveria puikias galimybes mažyliams ir tėvams bendradarbiauti, kaip vienai komandai. Vairuodami sunkvežimį į statybų aikštelę ir kaušu kilodami akmenį, vaikai lavina smulkiosios motorikos įgūdžius. Tačiau pasisaugokite, akmuo gali bet kada perskilti. Ieškote geriausio kūrybiško statybų žaislo mažyliams? Didelis LEGO DUPLO žaidimo rinkinių pasirinkimas suteikia tėvams ir ikimokyklinio amžiaus vaikams daugybę galimybių praleisti laiką drauge. LEGO DUPLO rinkiniai, sukurti suteikti mažyliams geriausius žaislus jų augantiems poreikiams, atveria lavinamojo žaidimo galimybes, kurios skatina vaikų saviraišką ir lavinimąsi.


Gamintojas: LEGO®

Rekomenduojamas amžius: 2m.+

Detalių skaičius: 10.


Žaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. ĮSPĖJIMAS: Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems.


Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.


Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės