Prekių katalogas

LEGO® 10932 DUPLO Griovimas griovimo rutuliu

7-14 d.d.

Prekės kodas 2003725

48,99 €
Funkcijos
GamintojasLEGO®
LytisBerniukams
Amžius2m.+
LEGO SerijosLEGO® DUPLO
Dalių skaičius56
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl kūdikių žaislų saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
LEGO® 10932 DUPLO Griovimas griovimo rutuliu
48,99 €

LEGO® DUPLO® Statybų griovimo rutulio (10932) žaislas atveria kelią nevaržomam žaidimui su žaisliniu reguliuojamu kranu, savivarčiu ir buldozeriu. Griovimas žaisliniu griovimo rutuliu mažyliams Ikimokyklinio amžiaus vaikai lavina smulkiosios motorikos įgūdžius, mokosi bendrauti ir pažįsta emocijas su 3 statybininkais, aukštyn ir žemyn bei į šonus judančiu kranu, buldozeriu su darbiniais vikšrais ir atsidarančia kabina, savivarčiu, nedideliu namuku ir tokiais priedais, kaip akmenys ir ženklai. Griaudami namuką griovimo rutuliu, valydami statybų aikštelę buldozeriu, atveždami naujų statybinių medžiagų sunkvežimiu ir iš naujo statydami namą, tėveliais gali patirti daugybę smagių akimirkų su savo mažyliais. Koks yra geriausias statybų žaislas mažyliams? LEGO DUPLO Statybų žaidimo rinkiniai sukurti suteikti ikimokyklinio amžiaus vaikams žaislų, kurie skatina ir tenkina jų augančius poreikius. Rinkinius galima derinti, kad žaidimas būtų dar įvairesnis.


Gamintojas: LEGO®

Rekomenduojamas amžius: 2m.+

Detalių skaičius: 56.


Žaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. ĮSPĖJIMAS: Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems.


Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.


Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės