Prekių katalogas

LEGO® 10909 DUPLO Classic Širdelės formos dėžė

Funkcijos
GamintojasLEGO®
Amžius1,5 m.+
LEGO SerijosLEGO® DUPLO
Dalių skaičius80
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Jūsų mažiesiems konstruktoriams be galo patiks šis spalvingas LEGO® DUPLO® kaladėlių rinkinys. Šis universalus rinkinys su 15 smagių modelių, nevaržantis konstravimo laisvės, kupinas kūrybiškų galimybių visiems mažyliams.

• Su 80 mažyliams pritaikytų kaladėlių, iš kurių galima sukonstruoti 15 paprastų ir smagių modelių, pavyzdžiui, namą, ledus, banginį, gėlę… Be to, vaikams konstruojant, žaidžiant ir kuriant, jie lavina visą gyvenimą praversiančius įgūdžius.

• Pramogaukite ir mokykitės drauge su savo mažaisiais konstruktoriais. Pradėkite nuo 15 paprastų modelių. Tegul jie sudėlioja „myliu“ iš LEGO® raidžių priešais savo mėgstamiausią modelį (gal ledus?). Tada padėkite jiems kurti pasitelkiant vaizduotę!

• Šis lavinamasis žaislas mažyliams, pasižymintis žaviais, spalvingais modeliais iš smulkioms rankutėms pritaikytų kaladėlių, taps puikia Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovana berniukams ir mergaitėms nuo 18 mėnesių amžiaus.

• Mažyliai atpažins kiekvieną iš kasdieniame gyvenime sutinkamų 15 žavių modelių. Derinkite kaladėles su kitais LEGO® DUPLO® rinkiniais dar įvairesnėms galimybėms.

• Nereikia baterijų. Konstravimo smagumas priklauso nuo vaikų vaizduotės – todėl jis niekad neišsenka! Betarpiškas žaislas, kuriam nereikia baterijų, lavina vaikų smulkiosios motorikos ir problemų sprendimų įgūdžius ir atveria žaidimo galimybes.

• Atidarykite dėžutę ir iškart pradėkite žaisti. Paprastos instrukcijos tėvams ir mažyliams, nurodo, kaip sukonstruoti paprastus modelius. O vaikams pradėjus konstruoti, pramogos niekada nesiliaus!

• LEGO® DUPLO® žaidimų rinkiniai yra puiki dovana mažyliams. Jie skatina nevaržomai žaisti ir padeda lavinti įgūdžius gyvenimiškomis istorijomis, pažįstamais veikėjais, mielais gyvūnais ir išradingomis pramogomis.

• LEGO® DUPLO® lavinamieji žaislai ikimokyklinio amžiaus vaikams atitinka griežčiausius pramonės standartus, todėl yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiomis rankutėmis – taip jau yra nuo pat 1969 metų!

• „LEGO Group“ mėto, maigo, sukinėja, kaitina, lanksto, drasko ir tampo LEGO® DUPLO® kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekvieno mažojo konstruktoriaus DUPLO žaidimo rinkiniai atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

LEGO® 10909 DUPLO Classic Širdelės formos dėžė
13,86 €

Supažindinkite mažylius su kūrybišku konstravimu su šiuo lavinamuoju žaislu darželinukams. Siūlome 15 smagiu konstruojamų modelių ir nevaržomą konstravimo žaidimą!

Smagus LEGO® DUPLO® kaladėlių rinkinys suteiks galybę idėjų ir įkvėpimo! Tėveliams ir mažyliams konstruojant žaidžiant šis kūrybiškas žaislas supažindins vaikus su konstravimu ir lavins įgūdžius, kurie pravers visą gyvenimą. Išlaisvinkite vaikų kūrybiškumą su šiuo įkvepiančiu rinkiniu pradedantiesiems. Smulkios rankutės nekantrauja kibti į mažyliams pritaikytas kaladėles ir pradėti konstruoti. Paprastos instrukcijos padės nedelsiant pradėti žaisti. Rinkinį sudaro paprasti namo, ledų, banginio, gėlės, sraigtasparnio ir anties konstruojami modeliai, suteikiantys daugybę pokalbių temų ir įkvepiantys kūrybiškam žaidimui vaidmenimis. Išradingos pramogos gali tęstis saviems kūriniams konstruoti. Lavinkite naudingus įgūdžius su pirmuoju LEGO DUPLO rinkiniu LEGO DUPLO rinkiniai suteikia žaidimo ir saviraiškos laisvę pradedantiesiems konstruotojams. Pažįstama aplinka ir veikėjai bei mažyliams pritaikytos kaladėlės įkvepia ikimokyklinio amžiaus vaikus neribotu užsidegimu žaismingai mokytis.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę