Prekių katalogas

LEGO® 60139 CITY Mobilusis valdymo centras

1-2 d.d.

Prekės kodas 244516

29,99 €
Funkcijos
GamintojasLEGO®
LytisBerniukams
Amžius5-6, 7-8
Medžiaga +Plastikas
LEGO SerijosLEGO® CITY
MPN60139
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
LEGO® 60139 CITY Mobilusis valdymo centras
29,99 €

Sulaikyk nusikaltėlius, kol jie nespėjo pabėgti iš mobiliojo kalėjimo!
 
Sustabdyk sunkvežimį ir paleisk tarnybinį šunį! Mobiliajame kalėjime uždarytas nusikaltėlis bando pabėgti padedamas bendrininko. Prikabink kablį su grandine prie kameros durų grotų ir nuspausk keturračio akceleratorių, kad išlaužtum duris. Nuleisk galinę mobiliojo valdymo centro rampą, išridenk motociklą ir skubėk paskui nusikaltėlius, kad grąžintum juos į kalėjimą!
 
Detalių skaičius: 374 vnt.
 
Rekomenduojamas amžius: 6-12 metų
Klientų atsiliepimai apie šią prekę