Prekių katalogas

LEGO® 41375 FRIENDS Hartleiko pramogų prieplauka

Išparduota

Prekės kodas 11321464

102,00 €
Funkcijos
GamintojasLEGO®
LytisBerniukams ir mergaitėms
Amžius7-8, 11+, 9-10
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
MPN41375
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.

Riedėk į atrakcionų parko linksmybių sūkurį su „LEGO® Friends“ 41375 rinkiniu „Hartleiko pramogų prieplauka“. Šis atrakcionų parko žaislo rinkinys leidžia jūsų mažajam konstruktoriui pasinerti į teminio parko jaudulį. Į rinkinį įeina bilietų kioskas ir turniketai, pro kuriuos draugai gali įeiti ir išeiti. Parke taip pat yra laimės ratas, prie kurio lankytojai gali laimėti skanėstų. Karuselės atrakcione yra 3 kėdės, kurios skrieja ratu didžiuliu greičiu, nes naudojama sukimosi ir siūbavimo funkcija. Tačiau, daugiausiai dėmesio sulaukia piratų vaiduoklių laivas, kur jaunieji „Friends“ gerbėjai gali mėgautis smagiais ir jaudinančiais gąsdinimais keliaudami sudužusiu piratų laivu. Automobiliui keliaujant per pramogų parko atrakciono kraupias medžiagines folijas, jis patenka į šikšnosparnių, skeletų ir skorpionų pasaulį. Šiame vaikiškame konstravimo rinkinyje yra 5 lėlytės, 2 gyvūnų figūrėlės ir 2 skeletų figūrėlės, todėl pasitelkdami vaizduotę vaikai galės žaisti valandų valandas.


Detalių skaičius 1251

Amžius 8+

Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės