Prekių katalogas

LEGO® 60228 CITY Tolimojo kosmoso raketa ir paleidimo centras

7-14 d.d.

Prekės kodas 11321479

87,69 €
Funkcijos
GamintojasLEGO®
LytisBerniukams
Amžius5-6, 7-8, 9-10
LEGO SerijosLEGO® CITY
MPN60228
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
LEGO® 60228 CITY Tolimojo kosmoso raketa ir paleidimo centras
87,69 €

Palepinkite savo jaunuosius kosmoso tyrinėtojus NASA įkvėptu žaislinės raketos paleidimo rinkiniu. Šį nuostabų „LEGO® City“ 60228 žaislą „Tolimojo kosmoso raketa ir paleidimo centras“ sudaro modulinė, kelių dalių raketa su kabina, reaktyviniu varikliu bei krovinio laikymo moduliais ir vienbėgio sistema su stotelėmis prie raketos, tyrimų zonos, kurioje yra žeodų paieškos bandymas, ir paleidimo valdymo bokšto. Rinkinyje taip pat yra paleidimo platforma su atidaromomis bokšto atramomis, visureigis su nariuotu griebtuvu iš naujos 2019 m. birželio kolekcijos ir paleidimo valdymo bokštas su nuimama langų dalimi, išlankstymo funkcija ir atgalinio laiko skaičiavimo funkcija. Vaikai gali naudoti mobilųjį įrenginį kaip ekraną ir išbandyti interaktyvaus žaidimo galimybes su programėle „City Explorers“. Suteikite bet kuriam LEGO konstruktoriui nepaprastą konstravimo patirtį su instrukcijomis PLUS, kurios prieinamos išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirtoje programėlėje „LEGO Life“. Paprastos naudotis, intuityvios konstravimo instrukcijos leidžia priartinti vaizdą, pasukti ir atvaizduoti savo kūrinį naudojant specialų šešėlinį režimą. Instrukcijos PLUS puikiai tinka jauniesiems konstruktoriams, nes padeda suprasti konstravimo procesą, pajausti stipresnį savarankiškumo jausmą ir didžiuotis pasiekimais. Į šį vaikams skirto žaislo rinkinį įeina 6 minifigūrėlės ir roboto figūrėlė su skeneriu.


Detalių skaičius 837

Amžius 7+

Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės