Prekių katalogas

LEGO® 41382 Friends Advento kalendorius

1-2 d.d.

Nuoroda 2000324

20,39 €
Funkcijos
LytisMergaitėms
Amžius5-6, 7-8, 9-10
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
MPN41382
Prekės kategorijaKonstruktoriai
LEGO® 41382 Friends Advento kalendorius
20,39 €

Skaičiuokite dienas iki Kalėdų su draugais iš Hartleiko miesto!


Pasiruošk svarbiausiai dienai su draugų iš Hartleiko miesto pagalba. Kiekvieną dieną iki Kalėdų sukurkite ir eksponuokite naują dovanėlę miegamajame arba pakabinkite ją ant eglutės. Šiame žaislų advento kalendoriuje paslėptos šventinės staigmenos, taip pat daiktai, priminsiantys jums jūsų mėgstamiausią „LEGO® Friends“ veikėją.


Padėkite savo mažajam konstruktoriui pasiruošti Kalėdoms su „LEGO® Friends“ 41382 rinkiniu „Advento kalendorius“. Iš lėto skaičiuokite dienas iki Kalėdų leisdami vaikams kasdien atidaryti naujas dureles. Už 24 durelių slepiasi šaunios, sukonstruojamos dovanos, kurios atvaizduoja Hartleiko miesto pasaulį. Jos sukurs šventinę atmosferą miegamajame arba galima pririšti kaspiną ir pakabinti jas ant eglutės. Į rinkinį įeina lėlytės Mia figūrėlė, taip pat 2 pingvinų, 2 robotų, žiurkėno ir senio besmegenio figūrėlės.• Rinkinyje yra lėlytės Mia figūrėlė, taip pat senio besmegenio, žiurkėno, 2 pingvinų ir Zobo bei Zobita figūrėlės. 

• Advento kalendorių sudaro 24 dovanėlės, skirtos miegamajam papuošti arba kabinti ant eglutės: lėlytės Mia figūrėlė, 2 pingvinai, Zobo, Zobita, tortas, snaigė, riedučiai, meduolinis namelis, žibintas, dovanų dėžutės, žiurkėnas ant rogių, magnetofonas, šokolado plytelė, cukrinė lazdelė, kalėdinė eglutė, racija, širdutė, kojinės, pašto dėžutė, siuvimo mašina, kareivėlis Spragtukas ir amalas. 

• Leiskite savo mažiesiems laukti švenčių vis labiau su kiekviena Kalėdų tematikos sukonstruojama dovanėle. 

• Sezoninės dovanos puikiai atrodo miegamajame arba pakabintos ant eglutės. 

• „LEGO® Friends“ žaidimų rinkiniai skatina žaisti pasitelkiant vaizduotę ir dovanoja daug džiaugsmo konstruojant. 

• Šis rinkinys yra iš „LEGO® Friends“ kasdienių didvyrių ir jaudinančių gyvenimiškų scenarijų pasaulio.

Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės