Prekių katalogas

LEGO® 60235 City Advento kalendorius

Funkcijos
LytisBerniukams
Amžius5-6, 7-8, 9-10
Prekės kategorijaKonstruktoriai
LEGO SerijosLEGO® CITY
MPN60235
LEGO® 60235 City Advento kalendorius
17,99 €

Leiskite savo vaikams mėgautis šventėmis su „LEGO® City“ advento kalendoriumi!


Švęsk visas 24 dienas su šauniomis staigmenomis, kurias rasi „LEGO® City“ advento kalendoriaus žaidimo rinkinyje! Kasdien atidaryk naujas dureles ir pamatyk, kas už jų slypi. Gal unikalus automobilis, nauja adventinė kalėdinė eglutė, o gal net pats Kalėdų senelis? Atverk dureles ir sužinok!


Padovanokite savo vaikui šventinę dvasią su „LEGO® City“ 60235 žaidimo rinkiniu „Advento kalendorius“. Jame yra 24 skirtingos sukonstruojamos dovanos – po vieną kiekvienai švenčių dienai – įskaitant sniegomobilį, sniego fortą, akmenslydžio rinkinį, židinį, supamąją kėdę, teleskopą ir daugybę kitų. Šiame vaikiškame advento kalendoriaus rinkinyje yra 7 minifigūrėlės ir šuns haskio figūrėlė.

• Rinkinyje yra 7 LEGO® minifigūrėlės (įskaitant Kalėdų senelį!) ir šuns haskio figūrėlė. 
• 24 skirtingi daiktai, įskaitant automobilius, sezoninius daiktus ir minifigūrėles. 
• Rinkinyje yra sniegomobilis, sniego fortas, kirvio stovas, akmenslydžio rinkinys, viryklė, židinys, supamoji kėdė, teleskopas, advento kalėdinė eglutė, senovinis laikrodis, valgomojo stalas, sniego valymo traktorius, sniego gniūžčių katapulta, rogės, besmegenis ir sausainių stalas. 
• Papildomi elementai: kirvis, 2 sniego gniūžtės, pyragas, dovanų maišas, atveriama knyga, keptuvė, kalakuto šlaunelė, sausainis, karšta kakava, salotos lapas, šluota, žvakė, stiklinė pieno ir puodelis. 
• Kasdien atidaryk naujas „duris“ ir rask tos dienos dovaną. 
• Surink visas minifigūrėles ir papildyk savo „LEGO® City“ rinkinius. 
• Džiaukis švenčių dvasia „LEGO® City“ su naujausiu advento kalendoriumi.

Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės