Prekių katalogas

LEGO® 43170 Disney Moanos nuotykiai vandenyne

1-2 d.d.

Prekės kodas 2001156

11,19 €
Funkcijos
GamintojasLEGO®
LytisMergaitėms
Amžius5-6, 7-8
LEGO SerijosLEGO® DISNEY
MPN43170
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
LEGO® 43170 Disney Moanos nuotykiai vandenyne
11,19 €

Mažiesiems „Disney“ Moana filmo gerbėjams patiks kūrybiškas žaidimas ir pramogos, į kurias galima leistis su šiuo žaviu LEGO® ǀ „Disney“ (43170) Moanos nuotykiai vandenyne žaisliniu konstravimo rinkiniu su katamaranu su burės stiebu, dekoruoto audinio bure ir stebuklingu irklu bei kitomis žaidimo užuomazgomis ir elementu dekoruotu Te Fiti brangakmenio širdimi. Be baimės atkurk smagiausias filmo scenas. Su šiuo „Disney“ Moana rinkiniu vaikai gali žaisti vaidmenimis savo mėgstamiausias filmų scenas arba jas perkurti pagal save. Su modeliu galima žaisti atskirai arba derinant su kitais rinkiniais įvairesnėms smagioms ir išradingoms žaidimo galimybėms, todėl ji taps puikia šventine dovana. Smagūs priedai neisbaigiančiam žaidimui Šis „Disney“ Moanos žaidimo rinkinys turi keletą žaidimo užuomazgų, kurios įkvėps vaikus kurti ir sužadins jų vaizduotę prisigalvoti savų nuotykių ir pramogų. Šiame žaidimo rinkinyje taip pat yra „Disney“ Moanos lėlytės figūrėlė ir kiaulės Pua LEGO figūrėlė, skirta „Disney“, su kuriomis vaikai pradės žaisti greitai ir lengvai.


Detalių skaičius: 46

Rekomenduojamas amžius: 6+

Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės