Prekių katalogas

LEGO® 43175 Disney Anos ir Elzos nuotykių knygelė

1-2 d.d.

Prekės kodas 2001160

19,59 €
Funkcijos
GamintojasLEGO®
LytisMergaitėms
Amžius5-6, 7-8
LEGO SerijosLEGO® DISNEY
MPN43175
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
LEGO® 43175 Disney Anos ir Elzos nuotykių knygelė
19,59 €

Vaikai gali žaisti gyvenimą Arendelle pilyje su šiuo unikaliu LEGO® l „Disney“ Anos ir Elzos nuotykių knygelė (43175) rinkiniu. Šį žaislinį žaidimo rinkinį sudaro tinkinama, atverčiama knygelė su 2 skyriais, Arendelle pilies išorė su tiltu, pati pilis su sulankstomu stogu ir pilies vidus su fortepijonu ir miegamuoju bei 2 lipdukų lapai knygelei dekoruoti. Žaidimo vaidmenimis pramogos ir nuotykiai kelyje. Šis nešiojamas žaidimo rinkinys padės vaikams lavinti išradingo žaidimo vaidmenimis įgūdžius. Su juo galima žaisti atskirai arba derinant su kitais LEGO l „Disney“ rinkiniais dar didesnėms kūrybinio žaidimo galimybėms. Be to, tai taps puikia Kalėdų arba gimtadienio dovana jauniesiems „Disney“ Ledo šalies 2 gerbėjams. Mėgstami personažai ir scenos atveria neišsemiamas žaidimo galimybes. Ši kūrybiška „Disney“ dovana turi 3 detalias lėlyčių figūrėles – „Disney“ princesę Elzą, Aną ir Kristofą bei Olafo LEGO figūrėlę, skirtą „Disney“. Jos greitai įtrauks vaikus į žaidimą, kaip ir vietovės, sukurtos įkvėpti vaikų vaizduotę šiame puikiai pažįstamame pasaulyje.


Detalių skaičius: 133

Rekomenduojamas amžius: 5+

Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės