Prekių katalogas

LEGO® 43177 Disney Gražuolės nuotykių knygelė

1-2 d.d.

Prekės kodas 2001162

19,59 €
Funkcijos
GamintojasLEGO®
LytisMergaitėms
Amžius5-6, 7-8
LEGO SerijosLEGO® DISNEY
MPN43177
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
LEGO® 43177 Disney Gražuolės nuotykių knygelė
19,59 €


Gražuolės ir pabaisos gerbėjų laukia nuotykiai su šiuo nuostabiu LEGO® ǀ „Disney“ Gražuolė nuotykių knygelės (43177) rinkiniu. Šį konstruojamą žaislą sudaro atverčiama knyga su Gražuolės pilimi centre, pilies valdos vienoje pusėse ir vidus kitoje bei 2 lipdukų lapai knygelei tinkinti. Patogiai nešiojamos pramogos ir linksmybės Vaikams patiks atrasti visas smagias žaidimo galimybes su šiuo nešiojamu žaidimo rinkiniu. Su juo galima žaisti savarankiškai arba derinant su kitais LEGO l „Disney“ rinkiniais dar didesnėms galimybėms. Be to, tai taps puikia Kalėdų arba gimtadienio dovana jauniesiems „Disney“ Gražuolės ir pabaisos gerbėjams. Detalūs personažai ir scenos atveria neišsemiamas žaidimo galimybes Šią kūrybišką „Disney“ dovaną sudaro 2 detalios lėlyčių figūrėlės, „Disney“ princesė Gražuolė, pabaisa, kuris gali atvirsti į princą Adamą, bei Spinta, ponia Potts, Chip ir Cogsworth LEGO figūrėlės, skirtos „Disney“. Jos kaipmat įtrauks vaikus į žaidimą, kaip ir dalys, sukurtos įkvėpti vaikų vaizduotę šiame puikiai pažįstamame pasaulyje.Detalių skaičius: 111

Rekomenduojamas amžius: 5+

Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės