Prekių katalogas

LEGO® 60243 CITY Persekiojimas policijos sraigtasparniu

1-2 d.d.

Prekės kodas 2001165

20,99 €
Funkcijos
GamintojasLEGO®
LytisBerniukams
Amžius5-6, 7-8
LEGO SerijosLEGO® CITY
MPN60243
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
LEGO® 60243 CITY Persekiojimas policijos sraigtasparniu
20,99 €


Šis „LEGO® City“ Persekiojimo policijos sraigtasparniu (60243) žaidimo rinkinys su policijos sraigtasparniu su veikiančia magnetine grandine patiks vaikams, mėgstantiems žaidimą vaidmenimis. Jaunieji teisėsaugininkai gali padėti „LEGO City“ TV didvyriui Sam Grizzled apsaugoti miestą nuo pagrindinio nusikaltėlio Snake Rattler. O su žaisliniu pabėgimo sunkvežimiu, motociklu ir policijos keturračiu viskas paruošta veiksmo kupiniems nuotykiams! Šaunus žaislas vaikams. Šio „LEGO City“ konstravimo žaislo instrukcijas rasite dėžėje. Arba galite prisijungti prie interneto ir atsisiųsti „Instructions PLUS“, pasiekiamas programėlėje „LEGO Life“ išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Šis interaktyvus konstravimo vadovas su puikiais priartinimo ir pasukimo įrankiais greitai pavers pradedančiuosius LEGO konstruktorius į konstravimo meistrus! Tikroviški žaidimo vaidmenimis nuotykiai. „LEGO City“ policijos rinkiniai pasižymi intriguojančia konstravimo ir žaidimo patirtimi su modeliais ir personažais, atspindinčiais tikrą miesto gyvenimą smagiu ir išradingu būdu.


Detalių skaičius: 212

Rekomenduojamas amžius: 5+

Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės