Prekių katalogas

LEGO® 60247 CITY Miško gaisras

1-2 d.d.

Prekės kodas 2001169

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LytisBerniukams
Amžius5-6, 7-8
LEGO SerijosLEGO® CITY
MPN60247
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.

Mažieji gali tapti ugniagesiais didvyriais su šiuo šauniu „LEGO® City“ Miško gaisro (60247) žaidimo rinkiniu. Rinkinį sudaro šaunus ugniagesių bagis su kabina minifigūrėlei ir vandens patrankos ugnies gesintuvu bei medžiu su liepsnomis ir mieguista pelėda ant šakų. O su „LEGO City“ TV didvyriu Clemmons veiksmo vietoje, šis rinkinys gali išties įžiebti vaikų vaizduotę! Smagus ugniagesių žaidimo rinkinys vaikams Šis puikus žaidimo rinkinys taps puikia Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos dienos dovana vaikams, kurie mėgsta veiksmo žaislus. Paprastos konstravimo instrukcijos padės net pradedantiesiems LEGO konstruktoriams patirti savarankiško konstravimo ir žaidimo malonumą. Šaunūs ugniagesių žaislai vaikams Su „LEGO City“ ugniagesių rinkiniais vaikai gali patirti nevaržomus nuotykius ir veiksmo kupinus scenarijus, kurie atspindi tikroviškas situacijas. Didelis pasirinkimas ypatybių gausių pastatų, tikroviškų transporto priemonių ir smagių personažų perkelia vaikus į pasaulį, kuriame klesti kūrybiškumas ir vaizduotė.


Detalių skaičius: 84

Rekomenduojamas amžius: 5+

Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės