Prekių katalogas

LEGO® 60248 CITY Ugniagesių sraigtasparnio iškvietimas

1-2 d.d.

Prekės kodas 2001170

20,99 €
Funkcijos
GamintojasLEGO®
LytisBerniukams
Amžius5-6, 7-8
LEGO SerijosLEGO® CITY
MPN60248
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
LEGO® 60248 CITY Ugniagesių sraigtasparnio iškvietimas
20,99 €


Šį nuostabų „LEGO® City“ Ugniagesių sraigtasparnio iškvietimo (60248) konstravimo rinkinį vaikams, kuriems patinka veiksmo žaislai, sudaro išties skraidantis sraigtasparnis su paleidimo virvele bei greitojo reagavimo keturratis ir gaisro elementai. Vaikams patiks žaisti vaidmenimis su 3 minifigūrėlėmis, įskaitant darbininką su šaunia suvirinimo kauke, ugniagesių sraigtasparnio pilotą ir „LEGO City“ TV heroję ugniagesių vadę Freya McCloud. Šaunus konstravimo žaislas vaikams. Jei ieškote tobulos Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos dienos dovanos vaikams, kurie mėgsta veiksmo žaislus, jūs ją radote. Su paprastomis konstravimo instrukcijomis, net pradedantieji LEGO konstruktoriai gali iškart pasinerti į įtraukiantį ir savarankišką konstravimą ir žaidimą, žaidimą vaidmenimis su smagiais personažais ir skraidymą 2020 metų sausį pasirodysiančiu policijos sraigtasparniu su paleidimo virvele! „LEGO City“ ugniagesių rinkiniai. „LEGO City“ ugniagesių žaidimo rinkiniai pasižymi dideliu pasirinkimu ypatybių gausių pastatų, tikroviškų transporto priemonių ir smagių personažų perkelia vaikus į pasaulį, kuriame klesti kūrybiškumas ir vaizduotė.


Detalių skaičius: 93

Rekomenduojamas amžius: 5+

Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės