Prekių katalogas

LEGO® 60257 CITY Aptarnavimo stotis

7-14 d.d.

Prekės kodas 2001179

41,99 €
Funkcijos
GamintojasLEGO®
LytisBerniukams
Amžius5-6, 7-8
LEGO SerijosLEGO® CITY
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
LEGO® 60257 CITY Aptarnavimo stotis
41,99 €

Vaikams, kurie mėgsta žaislinius automobilius, patiks šis „LEGO® City“ Aptarnavimo stoties (60257) žaidimo rinkinys, kurį sudaro aptarnavimo stotis elektriniams ir benzininiams automobiliams. Galite prijungti visureigį ir papildyti į „Octan E“, užpildyti stovyklautojų furgonėlį degalais iš kolonėlės ir apsilankyti parduotuvėje. Be to, su degalinės pardavėju, vairuotoju ir 2 bangletininkų minifigūrėlėmis bei čihuahua šuns figūrėle vaikai gali savarankiškai žaisti be galo. Maloni konstravimo patirtis. Šio „LEGO City“ žaislo instrukcijas rasite dėžėje. Arba prisijunkite prie interneto ir atsisiųskite „Instructions PLUS“, pasiekiamas programėlėje „LEGO Life“ išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Šis interaktyvus konstravimo vadovas su puikiais priartinimo ir pasukimo įrankiais greitai pavers pradedančiuosius LEGO konstruktorius į konstravimo meistrus! Šaunūs žaislai vaikams. „LEGO City Turbo Wheels“ rinkiniai siūlo visą aibę konstruojamų žaislų su ratais! Šie ypatybių gausūs konstravimo rinkiniai su smagiais personažais įkvepia nevaržomam, savarankiškam žaidimui, kuriame vaikai gali atkurti tikrą gyvenimą atspindinčius scenarijus smagiais ir įdomiais būdais.Detalių skaičius: 354

Rekomenduojamas amžius: 5+

Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės