Prekių katalogas

LEGO® 60321 CITY Ugniagesių brigada

Funkcijos
GamintojasLEGO®
Amžius7+
LEGO SerijosLEGO® CITY
Dalių skaičius766
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Ugniagesių žaidimo rinkinys vaikams nuo 7 metų amžiaus. Įtraukite vaikus į veiksmo sūkurį su šiuo kelių modeliu LEGO® City Ugniagesių brigados (60321) rinkiniu, kuriame yra 2 LEGO City Adventures TV serialo personažai

• Kas yra dėžutėje? Viskas, ko vaikams reikia sukonstruoti sunkvežimiui, priekabai, motociklui, ugniagesių pikapui, sardinių gamyklos gaisrui ir ne tik, bei 5 minifigūrėlės, šuns ir katės figūrėlės bei 3 kačiukų figūrėlės.

• Vaikų žaidimą papildo smagios funkcijos. Svaidykite LEGO® vandens elementus liepsnoms numušti, įjunkite skersvėjo funkciją krovinių konteineryje ir išliekite „slaptojo padažo“ elementus iš gamyklos kubilo.

• Dovana bet kokiai progai. Šį LEGO® City žaislinį žaidimo rinkinį galima dovanoti gimtadieniui, šventei ar bet kuria kita proga mažiesiems LEGO konstruotojams ir TV serialo LEGO City Adventures gerbėjams.

• Matmenys: sukonstruota sardinių gamykla yra 30 cm aukščio, 34 cm pločio ir 32 cm gylio.

• Daugybė minifigūrėlių priedų. LEGO® priedus sudaro gelbėjimo tinklas, šluota, kastuvas, kirvis ir gesintuvas.

• Spausdintos ir skaitmeninės instrukcijos. Vaikai gali priartinti, pasukti ir apžiūrėti užbaigtą modelį iš visų kampų, konstruodami su nemokama LEGO® Building Instructions programėle, išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams.

• Pasaulio pažinimas žaidžiant. LEGO® City žaidimo rinkiniai lavina vaikų fizinius įgūdžius ir suteikia pasitikėjimo savimi kūrybingai žaidžiant.

• Visi LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą – nuo pat 1958 metų.

• Svarbiausia sauga – LEGO® kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

LEGO® 60321 CITY Ugniagesių brigada
76,69 €
LEGO® City Ugniagesių brigados žaidimo rinkinys kupinas istorijoms įkvepiančių ypatybių ir turi 2 personažus iš TV serialo LEGO City Adventures.
Šis žaislinis LEGO® City Ugniagesių brigados (60321) žaidimo rinkinys kupinas idėjų išradingam žaidimui. Jis skirtas vaikams nuo 7 metų amžiaus, o jį sudaro 3 aukštų sardinių gamykla su nulenkiamomis LEGO liepsnomis ir „slaptojo padažo“ kubilu, bei ugniagesių sunkvežimis su priekaba, su sutraukiamais vandens elementais, ugniagesių motociklas ir ugniagesių vado pikapas. Pridėjus šuns ir katės figūrėles ir 5 minifigūrėles, įskaitant 2 LEGO City TV personažus, galima leistis į žaidimą! Spausdintinės ir skaitmeninės instrukcijos Prie rinkinio pridedamas spausdintas konstravimo vadovas ir interaktyvios skaitmeninės konstravimo instrukcijos. Patogus skaitmeninis vadovas, pasiekiamas nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, turi puikių priartinimo ir pasukimo įrankių, kurie suteikia vaikams galimybę apžiūrėti konstruojamus modelius iš visų kampų. Kūrybiškas žaidimas vaikams LEGO City žaidimo rinkiniai įtraukia vaikus į veiksmo sūkurį su ypatybių gausiais pastatais, tikroviškomis transporto priemonėms ir linksmais personažais, kurie įkvėps kūrybiškai žaisti tikrus įvykius.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę