Prekių katalogas

LEGO® 21145 Minecraft™ Kaukolės arena

7-14 d.d.

Prekės kodas 295652

17,49 €
Funkcijos
GamintojasLEGO®
LytisBerniukams
Amžius7-8, 11+, 9-10
LEGO SerijosLEGO® MINECRAFT
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
LEGO® 21145 Minecraft™ Kaukolės arena
17,49 €
LEGO® 21145 Minecraft™ Kaukolės arena

Čiupk auksinį kalaviją arba kirvį, kopk ant pakylos ir pasirenk mūšiui LEGO® Minecraft™ 21145 Kaukolių arenoje! Saugokis glitėsiais šaudančios kaukolės, liuoktelėk per verdančią lavą ir įveikęs varžovą laimėk prizą – auksinį obuolį. Nugalėk zuikelį žudiką ir gauk gydomųjų eliksyrų bei užkopk ant kaukolės, kad pasiimtum skrynią su lanku ir skydu. Pasinerk į betarpiškus Lego Minecraft nuotykius su šiuo puikiu LEGO rinkiniu, kuriame yra 2 žaidėjų minifigūrėlės su šauniais Minecraft garderobais.
 
 
Išvenk šliužų šaudyklės ir nugalėk priešininką, kad laimėtum prizą – auksinį obuolį, bei kovok su triušeliu žudiku, kad gautum gydomąjį eliksyrą bei skrynią su skydu ir lanku. Mėgaukis „Minecraft“ nuotykiais su šiuo „LEGO® Minecraft 21145 Kaukolės arenos“ rinkiniu, sukurtu šio sėkmingo kompiuterinio žaidimo gerbėjams. Derink su kitais rinkiniais ir sukurk savo nepakartojamą „LEGO Minecraft“ visatą. Rinkinyje taip pat yra 2 žaidėjo minifigūrėlės su unikaliomis „Minecraft“ aprangomis.
 
 
● Rinkinyje yra 2 „LEGO® Minecraft™“ minifigūrėlės su unikaliomis „Minecraft“ aprangomis ir triušelio žudiko figūrėlė. 
● Rinkinyje yra „LEGO® Minecraft™“ Kaukolės arena su didele kaukolės formos struktūra, lava, žaliu ir mėlynu žaidėjų podiumais, platforma su auksiniu obuoliu ir smūginė raketų šaudyklė, šaudanti šliužų raketomis. 
● Griebk kardą ar kirvį ir išvenk šliužų šaudyklės, kovodamas dėl auksinio obuolio. 
● Nugalėk triušelį žudiką, kad gautum gydomųjų eliksyrų ir skrynią su skydu bei lanku. 
● Rinkinyje yra šie ginklai: lankas, auksinis kirvis ir kardas. 
● Rinkinyje pridėti 2 raudoni gydomieji eliksyrai, skrynia ir skydas.
● Išlaisvink savo vaizduotę – perkonstruok LEGO® Minecraft™ rinkinį ir sukurk daugiau modelių! 
 
● Rinkinį sudaro daugiau kaip 195 dalys. 
● Kaukolės arena yra daugiau kaip 11 cm aukščio, 24 cm pločio ir 16 cm ilgio.
Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės