Prekių katalogas

LEGO® 70841 LEGO® Movie Benio kosminis būrys

1-2 d.d.

Prekės kodas 310751

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LytisBerniukams
Amžius9-10
LEGO SerijosLEGO® MOVIE 2
MPN70841
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.

LEGO® 70841 LEGO® Movie Benio kosminis būrys


Suvienyk jėgas su THE LEGO® MOVIE 2™ rinkinio 70841 „Benio kosminis būrys“ personažais ir patirk smagių nuotykių kosminėje erdvėje. Šį veiksmo kupiną konstravimo rinkinį sudaro žaislinis erdvėlaivis su vieta minifigūrėlei ir kosmoso bagis su 2 vietomis minifigūrėlėms. Žaisk vaidmenimis ir atkartok scenas iš THE LEGO® MOVIE 2™ su šiuo kosminiu žaislu vaikams, įskaitant 4 LEGO astronautų minifigūrėles su įvairiais priedais.

• Šis kosminis žaislas turi keturias 2019 m. sausį pasirodysiančias THE LEGO® MOVIE 2™ minifigūrėles: Benį, Lenį, Dženę ir Kenį.
• Rinkinį sudaro THE LEGO® MOVIE 2™ žaislinis erdvėlaivis su vieta minifigūrėlei ir kosmoso bagis su 2 vietomis minifigūrėlėms.
• Šiame THE LEGO® MOVIE 2™ konstruktoriuje taip pat rasi Dženės ginklą.
• Priedai: oro rezervuaras ir šalmas kiekvienai minifigūrėlei, Benio nešiojamasis radijo aparatas, Lenio veržliaraktis ir Kenio metalo detektorius.
• Atkurk kosmines scenas iš THE LEGO® MOVIE 2™ su šiuo smagiu konstravimo žaislu.
• Erdvėlaivio matmenys: daugiau kaip 4 cm aukščio (1 col.), 9 cm (3 col.) ilgio ir 5 cm (1 col.) pločio.
• Mėnulio Bagio matmenys: daugiau kaip 3 cm aukščio (1 col.), 5 cm (1 col.) ilgio ir 3 cm (1 col.) pločio.

 

Rekomenduojamas amžius: 5+

Detalių skaičius: 68. 

Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės