Prekių katalogas

LEGO® 75245 Star Wars™ Advento kalendorius

Funkcijos
LytisBerniukams
Amžius5-6, 7-8, 9-10
Prekės kategorijaKonstruktoriai
LEGO SerijosLEGO® STAR WARS
MPN75245
LEGO® 75245 Star Wars™ Advento kalendorius
24,99 €

Pajusk šventinę galią 2019 m. „LEGO® Star Wars™ Advento kalendoriumi


Pasiruošk šventinėms pramogoms su 2019 m. „LEGO® Star Wars™“ advento kalendoriumi. Už 24 durelių rasi „Star Wars“ žvaigždėlaivių, šaunių minifigūrėlių ir net porą kalėdinių staigmenų! Taip pat pridedamas išlankstomas žaidimų kilimėlis stulbinantiems Ahch-To salos nuotykiams žaisti. Su šių metų kalendoriumi Kalėdos atvyks greičiau nei spėsi įsimylėti porgą!


Tegul visą gruodį kiekvienas gerbėjas kas rytą pabunda su galaktine dovanėle iš 2019 metų 75245 „LEGO® Star Wars™“ Advento kalendoriaus. Už kiekvienų durelių rasi konstruojamą „Star Wars“ personažą, žvaigždėlaivį, transporto priemonę ar kitą konstruojamą kolekcinį žaisliuką bei 2 išskirtines kalėdines LEGO figūrėles. Atidaręs visas dureles, rasi net sulankstomą kilimėlį su Ahch-To salos scena, kurioje vaikai galės žaisti įspūdingus „Star Wars“ nuotykius. Šis advento kalendorius vaikams taps puikia „Star Wars“ dovana ir yra smagus būdas sudominti juos šventėmis.• Kiekvieną dieną atverk dureles ir rask 24 „LEGO® Star Wars™“ konstruojamus žaislus. 

• Šis 2019 metų „LEGO® Star Wars™ Advento kalendorius“ turi 6 minifigūrėles ir 4 droidų LEGO® figūrėles. 

• Su 13 kolekcinių minimodelių: Pirmojo ordino žvaigždžių naikintuvu, Kylo Ren skraidykle, Stormtrooper spinduliniu pistoletu, Poe „X-wing“ erdvėlaiviu, Pasipriešinimo karių transporteriu, Ahch-To sala, keturšokiu, Mirties žvaigždės patranka, „Corporate Alliance Tank Droid“, MTT, gelbėjimosi kapsule, Hoth patranka ir „Twin-Pod Cloud Car“. 

• Taip pat pridedamas Pirmojo ordino Stormtrooper, Chewbacca, išskirtinis Luke Skywalker su Ahch-To salos apranga, Mirties žvaigždės artileristas, Sukilėlių karys ir debesų automobilio pilotas bei pelės droido, kovinio droido ir Mynock LEGO® figūrėlės. 

• Vaikų advento kalendoriuje taip pat yra šventinio porgo ir Gonk droido LEGO® figūrėlės. 

• Rinkinyje yra šie ginklai: 2 spinduliniai pistoletai ir 3 spinduliniai šautuvai. 

• Surink visas „Star Wars™“ dovanas ir žaisk savus Ahch-To salos nuotykius ant pridedamo sulankstomo kilimėlio.


Detalių skaičius: 280.

Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės