Prekių katalogas

LEGO® 42105 Technic Katamaranas

1-2 d.d.

Prekės kodas 2001152

34,79 €
Funkcijos
GamintojasLEGO®
LytisBerniukams
Amžius7-8, 11+, 9-10
LEGO SerijosLEGO® TECHNIC
MPN42105
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
LEGO® 42105 Technic Katamaranas
34,79 €

Vaikai gali atkurti burlaivių lenktynių jaudulį su šiuo LEGO® Technic™ (42105) žaisliniu Katamaranu. Tai pirmasis vandenyje plūduriuojantis LEGO Technic žaislinis modelis! Taigi, buriavimo mėgėjai gali mokytis žaisdami. Sužinokite, kaip veikia burės. Arba kaip švertas stabilizuoja laivą ir kaip veikia vairas. Šis klasikinio 2 korpusų katamarano modelis yra fantastiška tikrojo laivo kopija. Išmokite konstruoti ir plaukti nuostabiu žaisliniu burlaiviu. Konstruokite... perkonstruokite... žaiskite... demonstruokite... Su šiuo inžineriniu LEGO žaislu vaikai gali atrasti daugybę dalykų. Smagiai konstruokite Katamaraną, įkvėptą tikrų lenktyninių laivų. Tada nuleiskite jį į vonią, atkurkite greitų burlaivių lenktynių nuotykius, o paskui perkonstruokite jį į Lenktyninį katerį. Jei ieškote plūduriuojančių žaislinių laivų, šis rinkinys – puikus pasirinkimas. Unikalūs žaislai ir betarpiška konstravimo patirtis. LEGO Technic rinkiniai idealiai tinka LEGO gerbėjams, ieškantiems naujų iššūkių. Jie suteikia sudėtingesnio konstravimo patirtį vaikams ir suaugusiesiems, kuriems patinka mokytis naujų inžinerijos įgūdžių arba tiesiog konstruoti.


Detalių skaičius: 404

Rekomenduojamas amžius: 8+

Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės