Prekių katalogas

LEGO® 76390 HARRY POTTER™ LEGO® Harry Potter™ Advento kalendorius

Išparduota

Prekės kodas 2020548

36,99 €
Funkcijos
GamintojasLEGO®
Amžius7+
LEGO SerijosLEGO® HARRY POTTER
Dalių skaičius274
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +


• Padovanokite Hario Poterio™ gerbėjams magiškiausią Kalėdų laukimą su kasdiene dovanėle iš LEGO® Harry Potter Advento kalendoriaus (76390). Už kiekvienų iš 24 durelių yra žaisliukas, skirtas konstruoti, žaisti ir eksponuoti.

• Su Hario Poterio™, Ronio Vizlio™, Hermionos Įkyrėlės™, Drako Smirdžiaus™, Dudlio Durslio ir Graibštuolio minifigūrėlėmis bei konstruojamais modeliais, pvz., Gringotso aukso saugykla. Taip pat pridedamos 2 burtininkų kortų plytelės.

• Artėjant didžiajai dienai vaikai gali sujungti žaislus, kad atkurtų nuostabią Hario kelionę iš Ligustrų gatvės į Hogvartsą™ ir žaisti savus užburiančius nuotykius.

• Šis kerintis Hario Potero™ kalendorius yra tobula dovana Kalėdų laukiančioms mažosioms raganoms ir burtininkams nuo 7 metų amžiaus su staigmenomis 24 dienoms ir išradingomis pramogomis, kurios tęsiasi visus metus.

• Išskirtiniame šventiniame kalendoriuje rastas 24 dovanėles galima lengvai sujungti su visais kitais LEGO® Harry Potter™ rinkiniais, kad atsivertų neišsemiamos konstravimo, išradingo žaidimo ir įspūdingo eksponavimo galimybės.

• Konstruojamus žaidimo įvykius sudaro per Durslių židinį atkeliaujantys laiškai į Hogvartsą™, pietūs prie didžiosios menės stalo ir traukinio vagonas, gabenantis Gedvigą™ ir Hario mokyklinius reikmenis.

• Už 24 durelių slypi spalvingas suktukas, kuris suteikia galimybę žaisti smagų stalo žaidimą, atspausdintą ant kalendoriaus.

• LEGO® Harry Potter™ žaisluose yra mėgstamų personažų, nuostabių būtybių ir pažįstamų vietovių iš populiarių filmų. Tai – tobula dovana vaikams, kurie nori dalyvauti magiškuose filmų nuotykiuose.

• LEGO® konstravimo rinkiniai tenkina griežčiausius pramonės kokybės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir idealų sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.

• LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie tenkintų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rekomenduojame susijusias prekes

Suteikite Hario Poterio™ gerbėjų Kalėdoms dar daugiau kalėdinių stebuklų su šiuo advento kalendoriumi, kuris kasdien dovanoja po vieną iš 24 kerinčių žaislų iš Hario Poterio filmų.

Išskirtinė Kalėdų dovana Hario Poterio™ gerbėjams. LEGO® Harry Potter™ Advento kalendorių (76390) sudaro 24 dovanėlės vaikams, kurias šie gali atrasti kiekvieną gruodžio dieną, laukdami Kalėdų. Stebuklingos dovanos legendinėms Hario Poterio scenoms atkurti Už kiekvienų iš 24 kalendoriaus durelių slypi po dovaną. Jas sudaro 6 minifigūrėlės – Haris Poteris, Ronas Vizlis™, Hermiona Įkyrėlė™, Drakas Smirdžius™, Dudlis Durslis ir Graibštuolis – bei įspūdingi modeliai ir kerintys priedai iš Hario Poterio filmų. Artėjant didžiajai šventei, vaikai gali derinti žaislus, kad atkurtų nuostabią Hario kelionę iš Ligustrų gatvės į Hogvartsą™: pro židinį atkeliauja laiškai iš Hogvartso; galima rinkti auksą iš Gringotso saugyklos; surinkti mokyklinius Hario reikmenis; ir susitikti pelėdą Hedvigą™. Spalvingas suktukas atrakina dar daugiau pramogų su smagiu žaidimu. Su tokia gausybe žaidimo galimybių, stebuklai tęsis ištisus metus! Taip pat pridedamos 2 atsitiktinės burtininkų kortų plytelės (iš viso galima surinkti 16).


Klientų atsiliepimai apie šią prekę