Prekių katalogas

LEGO® 42089 Technic Kateris

1-7 d.d.

Nuoroda 311142

16,99 €
Funkcijos
LytisBerniukams
Amžius11+, 9-10
Prekės kategorijaKonstruktoriai
LEGO SerijosLEGO® TECHNIC
LEGO® 42089 Technic Kateris
16,99 €LEGO® 42089 Technic Kateris
 
Tyrinėk greitaeigių katerių lenktynių pasaulį su šiuo aerodinaminiu LEGO® Technic katerio „du viename“ modeliu, kuriame yra atvira kabina su vairu ir tamsintu priekiniu stiklu, sportiškas raudonos ir juodos spalvų derinys ir lenktynių lipdukai. Atlik įvairius manevrus su šiuo galingu greitaeigiu kateriu, kad aktyvuotum variklio stūmoklius ir gale besisukantį sraigtą, ir pasiruošk lenktynėms! Kai būsi pasiruošęs naujam konstravimo iššūkiui, perkonstruok jį į vandeniu skriejantį greitaeigį hidroplaną.
 
Kirsk finišo liniją su šiuo aerodinaminiu LEGO® Technic 42089 katerio „du viename“ modeliu, kuris pasižymi sportišku aerodinaminiu dizainu, atvira kabina su vairu ir tamsintu priekiniu stiklu, raudonos ir juodos spalvų deriniu ir lenktynių lipdukais. Atlik įvairius manevrus su šiuo galingu greitaeigiu kateriu, kad aktyvuotum judančius variklio stūmoklius ir gale besisukantį sraigtą, ir perkonstruok jį į elegantišką hidroplaną, kad konstruoti ir žaisti būtų dukart smagiau!
 
• Modelis pasižymi sportišku aerodinaminiu dizainu, atvira kabina su vairu ir tamsintu priekiniu stiklu, raudonos ir juodos spalvų deriniu ir lenktynių lipdukais. 
• Atlik įvairius manevrus su kateriu, kad aktyvuotum stūmoklinį variklį ir besisukantį sraigtą. 
• Padėkite savo mažajam LEGO® statytojui suprasti pavarų, jėgos ir judėjimo pagrindus su šiuo realistišku LEGO Technic rinkiniu. 
• Šis rinkinys yra puikus būdas susipažinti su LEGO® Technic konstravimo sistema. 
• Neplūduriuoja. 
• LEGO® Technic „du viename“ modelis: galima perkonstruoti į hidroplaną. 
• Kateris yra virš 10 cm (3 col.) aukščio, 23 cm (9 col.) ilgio ir 7 cm (2 col.) pločio. 
• Hidroplanas yra virš 7 cm (2 col.) aukščio, 21 cm (8 col.) ilgio ir 10 cm (3 col.) pločio.
 
 
Rekomenduojamas amžius: 8+
Detalių skaičius: 174.Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės