Prekių katalogas

LEGO® 42093 Technic Chevrolet Corvette ZR1

1-7 d.d.

Nuoroda 311146

34,99 €
Funkcijos
LytisBerniukams
Amžius11+, 9-10
LEGO SerijosLEGO® TECHNIC
LEGO® 42093 Technic Chevrolet Corvette ZR1
34,99 €LEGO® 42093 Technic Chevrolet Corvette ZR1
 
 
Atrask novatorišką inžineriją ir dizainą su nuostabiuoju LEGO® Technic „Chevrolet Corvette ZR1“ automobilio modeliu, kuris sukurtas bendradarbiaujant su „Corvette“. Ši šauni ikoniško, iki šiol galingiausio „Corvette“ superautomobilio kopija turi autentišką oranžinės ir juodos spalvų derinį ir daugybę realistinių detalių, įskaitant didelį galinį spoilerį, 4 išmetamųjų dujų vamzdžius ir ratlankius su juodais stipinais, ant kurių uždėtos žemo profilio padangos. Valdyk vairą ir važiuok automobiliu, kad įjungtum matomą V8 variklį su judančiais stūmokliais. Perkonstruok šį išskirtinį „du viename“ modelį ir sukurk galingą patobulintą automobilį.
 
Iš naujo sukonstruok inžinerijos šedevrą su šiuo LEGO® Technic modeliu 42093 „Chevrolet Corvette ZR1“. Šis išskirtinis modelis buvo sukurtas bendradarbiaujant su „Corvette“ ir jis tikrai perteikia šio ikoniško superautomobilio esmę. Modelis turi autentišką oranžinės ir juodos spalvų derinį, ratlankius su juodais stipinais, ant kurių uždėtos žemo profilio padangos, didelį galinį spoilerį ir 4 išmetamųjų dujų vamzdžius. Ši „Chevrolet Corvette ZR1“ kopija tai pat turi veikiantį vairo mechanizmą ir matomą detalų V8 variklį su judančiais stūmokliais. Perkonstruok šį nuostabų „du viename“ modelį ir sukurk realistišką patobulinto automobilio kopiją.
 
 
• Išskirtinis „Chevrolet Corvette ZR1“ modelis su daugybe realistiniu savybių, tokių kaip didelis galinis spoileris, 4 išmetamųjų dujų vamzdžiai, ratlankiai su juodais stipinais, ant kurių uždėtos žemo profilio padangos, veikiantis vairo mechanizmas ir detalus V8 variklis su judančiais stūmokliais. 
• Šis kolekcinis žaislinis automobilis turi autentišką oranžinės ir juodos spalvų derinį ir šaunių lipdukų lapą, kad būtų galima jį dar labiau papuošti. 
• Valdyk šį veikiantį vairo mechanizmą ir važiuok su automobiliu, kad paleistum matomus V8 stūmoklius. 
• LEGO® Technic modelis „du viename“: galima perkonstruoti į patobulintą automobilį. 
• Šis LEGO® Technic modelis sukurtas suteikti tikrovišką ir malonų konstravimo potyrį. 
• LEGO® Technic rinkiniuose realistiškai atkuriami judesiai ir mechanizmai, kurie suprantamai ir realistiškai supažindina mažuosius LEGO statytojus su inžinerijos pasauliu. 
• Tinka vaikams nuo 9 metų amžiaus. 
• „Chevrolet Corvette“ matmenys: daugiau kaip 8 cm (3 col.) aukščio, 29 cm (11 col.) ilgio ir 12 cm (4 col.) pločio. 
• Patobulinto automobilio matmenys: daugiau kaip 8 cm (3 col.) aukščio, 23 cm (9 col.) ilgio ir 12 cm (4 col.) pločio.
 
 
Rekomenduojamas amžius: 9+
Detalių skaičius: 579.Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės