Prekių katalogas

LEGO® 42091 Technic Policijos persekiojimas

1-2 d.d.

Nuoroda 311144

15,29 €
Funkcijos
LytisBerniukams
Amžius11+, 9-10
LEGO SerijosLEGO® TECHNIC
LEGO® 42091 Technic Policijos persekiojimas
15,29 €LEGO® 42091 Technic Policijos persekiojimas
 
 
Aplenk blogiukus šiuo itin greitu automobiliu iš rinkinio „Policijos persekiojimas“! Šis tvirtas LEGO® Technic policijos automobilis pasižymi nuostabiu mėlynos, baltos ir juodos spalvų deriniu su šauniais policijos lipdukais, raudonais ir mėlynais įspėjamaisiais švyturėliais, aerodinaminiu priekiniu bamperiu, dideliu galiniu aptaku ir plačiais juodais ratlankiais su žemo profilio padangomis nepriekaištingam sukibimui. Užvesk galingą užtraukiamą variklį ir patirk neįtikėtiną šios transporto priemonės galią ir pagreitį!
 
Užvesk užtraukiamą variklį ir leiskis į pašėlusias gaudynes su šiuo tvirtu automobiliu iš LEGO® Technic 42091 rinkinio „Policijos persekiojimas“. Šis žaislinis policijos automobilis pasižymi nuostabiu mėlynos, baltos ir juodos spalvų deriniu su šauniais policijos lipdukais, raudonais ir mėlynais įspėjamaisiais švyturėliais, aerodinaminiu priekiniu bamperiu, dideliu galiniu aptaku ir plačiais juodais ratlankiais su žemo profilio padangomis. Derink su 42090 pabėgimo sunkvežimiu ir dalyvauk veiksmo kupinose automobilių gaudynėse arba sukurk galingą 4x4 kombinuotą modelį.
 
• Su galingu užtraukiamu varikliu, raudonais ir mėlynais įspėjamaisiais švyturėliais, aerodinaminiu priekiniu bamperiu, dideliu galiniu aptaku ir plačiais juodais ratlankiais su žemo profilio padangomis. 
• Apžiūrėk mėlynos, baltos ir juodos spalvų derinį su šauniais policijos lipdukais. 
• Derink su 42090 pabėgimo sunkvežimiu ir pradėk gaudynes! 
• Užvesk užtraukiamą variklį ir patirk neįtikėtiną šio Policijos persekiojimo automobilio galią. 
• Ši žaislinė transporto priemonė puikiai tinka pradedantiesiems LEGO® Technic statytojams – ji gerina rankų ir akių koordinaciją ir skatina vaizduotę žaidžiant. 
• Derink su 42090 pabėgimo sunkvežimiu ir sukurk nuostabų galingą 4x4 kombinuotą modelį! 
• Policijos persekiojimo modelis yra virš 6 cm (2 col.) aukščio, 20 cm (7 col.) ilgio ir 10 cm (3 col.) pločio. 
• Galingas 4x4 kombinuotas modelis yra virš 10 cm (3 col.) aukščio, 23 cm (9 col.) ilgio ir 10 cm (3 col.) pločio.
 
 
 
Rekomenduojamas amžius: 7+
Detalių skaičius: 120.Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės