Prekių katalogas

LEGO® 42096 Technic Porsche 911 RSR

1-2 d.d.

Nuoroda 311150

125,99 €
Funkcijos
LytisBerniukams
Amžius11+, 9-10
Prekės kategorijaKonstruktoriai
LEGO SerijosLEGO® TECHNIC
MPN42096
LEGO® 42096 Technic Porsche 911 RSR
125,99 €LEGO® 42096 Technic Porsche 911 RSR
 
 
Ištyrinėk vieno geriausių pasaulyje automobilių gamintojo naujovišką inžineriją ir meistriškumą su šiuo puikiu „LEGO® Technic“ automobilio rinkiniu „Porsche 911 RSR“. Ši kopija, sukurta bendradarbiaujant su „Porsche“, atspindi „911 RSR“ tarptautinėms GT ištvermės lenktynėms skirto automobilio galingą išvaizdą ir legendinius kontūrus. Galinis sparnas su „gulbės kaklo“ formos laikikliais, pailgintu galiniu difuzoriumi ir specialiais šoniniais veidrodėliais – visa tai didina aerodinaminį efektyvumą. Atidaryk duris ir apžiūrėk saloną, kuriame gausu realistiškų detalių, įskaitant radaro ekraną, veikiantį vairą, ugnies gesinimo sistemą ir net „Laguna Seca“ trasos žemėlapį, atspausdintą ant vairuotojo durų. Šis nuostabus modelis taip pat turi matomą, veikiantį darbinį diferencialą, nepriklausomą pakabą ir šešių cilindrų opozicinį variklį su judančiais stūmokliais priešais galinę ašį. Šį išties nepakartojamą LEGO superautomobilio modelį vainikuoja juodi ratlankiai su stipinais, realistiški priekiniai bei galiniai žibintai ir autentiškos spalvos (balta, raudona ir juoda) su lipdukais!
 
Mėgaukis inžinerijos šedevru – „LEGO® Technic“ 42096 automobiliu „Porsche 911 RSR“. Kartu su „Porsche“ sukurta autentiška kopija atspindi šio automobilio galingą išvaizdą su aštriais kontūrais ir aerodinaminėmis detalėmis, įskaitant galinį sparną su „gulbės kaklo“ formos laikikliais, pailgintu galiniu difuzoriumi ir specialiai sukurtais šoniniais veidrodėliais. Modelis turi matomą, veikiantį darbinį diferencialą, nepriklausomą pakabą ir šešių cilindrų opozicinį variklį su judančiais stūmokliais priešais galinę ašį. Salone, kurį galima apžiūrėti, yra radaro ekranas, veikiantis vairas, ugnies gesinimo sistema ir net „Laguna Seca“ trasos žemėlapis, atspausdintas ant vairuotojo durų. Šį nuostabų „LEGO Technic“ modelį „Porsche 911 RSR“, kuris puikiai tinka eksponuoti namuose arba darbe, vainikuoja juodi ratlankiai su stipinais, realistiški priekiniai bei galiniai žibintai ir autentiškos spalvos (balta, raudona ir juoda) su lipdukais!
 
 
• „Porsche 911 RSR“ kopijoje gausu autentiškų detalių, įskaitant galinį sparną su „gulbės kaklo“ formos laikikliais, pailgintu galiniu difuzoriumi, aerodinaminiais šoniniais veidrodėliais, juodais ratlankiais su stipinais ir realistiškais priekiniais bei galiniais žibintais. Jame taip pat yra detalus salonas, veikiantis darbinis diferencialas, nepriklausoma pakaba ir šešių cilindrų opozicinis variklis su judančiais stūmokliais priešais galinę ašį. 
• Šis kolekcinis žaislinis automobilis taip pat turi autentišką baltos, raudonos ir juodos spalvų derinį ir lipdukų lapą, kad būtų galima jį dar labiau papuošti. 
• Atidaryk duris ir apžiūrėk saloną, kuriame gausu realistiškų detalių, įskaitant radaro ekraną, veikiantį vairą, ugnies gesinimo sistemą ir „Laguna Seca“ trasos žemėlapį, atspausdintą ant vairuotojo durų. 
• Išbandyk šešių cilindrų opozicinį variklį su judančiais stūmokliais. 
• Šiame rinkinyje yra 1 580 detalių. 
• Šis „LEGO® Technic“ modelis sukurtas suteikti tikrovišką ir malonų konstravimo potyrį. 
• Tinka vaikams nuo 10 metų amžiaus. 
• „LEGO® Technic“ rinkiniuose realistiškai atkuriami judesiai ir mechanizmai, kurie suprantamai ir realistiškai supažindina mažuosius LEGO statytojus su inžinerijos pasauliu. 
• „Porsche 911 RSR“ yra daugiau nei 13 cm (5 col.) aukščio, 50 cm (19 col.) ilgio ir 20 cm (7 col.) pločio.
 
 
Rekomenduojamas amžius: 10+
Detalių skaičius: 1580.Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės