Prekių katalogas

LEGO® 42095 Technic Radijo bangomis valdomas kaskadininkų automobilis

1-2 d.d.

Prekės kodas 311149

66,99 €
Funkcijos
GamintojasLEGO®
LytisBerniukams
Amžius11+, 9-10
LEGO SerijosLEGO® TECHNIC
MPN42095
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
LEGO® 42095 Technic Radijo bangomis valdomas kaskadininkų automobilis
66,99 €

LEGO® 42095 Technic Radijo bangomis valdomas kaskadininkų automobilis
 
 
 Pasiruošk išbandyti galingąjį LEGO® Technic radijo bangomis valdomą kaskadininkų automobilį, kuris pasižymi futuristiniu dizainu, didelėmis, su paviršiumi sukimbančiomis padangomis ir dideliais grandininiais ratais maksimaliam pagreičiui! Čiupk nuotolinio valdymo pultelį, atidaryk droselinę sklendę, kad galėtum važiuoti ant galinių ratų, važiuok per kliūtis ir sukinėkis judėdamas tiek pirmyn, tiek atgal. Ši nuostabi „du viename“ vaikams skirta transporto priemonė su varikliu pasižymi gaiviu geltonos ir mėlynos spalvų deriniu ir gali būti perkonstruota į radijo bangomis valdomą lenktyninį automobilį!
 
Važiuok visu greičiu ant galinių ratų, sukinėkis ir skersai važinėk per sunkiai pravažiuojamas vietas šiuo visiškai motorizuotu LEGO® Technic 42095 radijo bangomis valdomu kaskadininkų automobiliu. Šis tvirtas modelis turi dideles, su paviršiumi sukimbančias padangas, didelius galinius grandininius ratus maksimaliam pagreičiui, taip pat šiuolaikišką dizainą su gaiviu geltonos ir mėlynos spalvų deriniu ir dekoratyviniais lipdukais. Važiuok pirmyn, atgal, į kairę arba į dešinę ir apsisuk 360°. Perkonstruok šią „du viename“ radijo bangomis valdomą vikšrinę transporto priemonę į radijo bangomis valdomą lenktyninį automobilį, kad konstruoti ir žaisti būtų dukart smagiau.
 
• Greita, visiškai motorizuota radijo bangomis valdoma transporto priemonė su vikšrais ir dideliais galiniais grandininiais ratais puikiam greičiui. 
• Apžiūrėk geltonos ir juodos spalvų derinį su šauniais lipdukais. 
• Važiuok sunkiai pravažiuojamomis vietomis, per kliūtis, pirmyn, atgal, į kairę ir į dešinę, apsisuk 360° ir pralėk tik ant galinių ratų. 
• Rinkinyje yra šie LEGO® Power Functions komponentai: 2 dideli varikliai, imtuvas, baterijų dėžutė ir nuotolinio valdymo pultelis. 
• Šis LEGO® Technic rinkinys sukurtas suteikti tikrovišką ir malonų konstravimo potyrį. Jame realistiškai atkuriami judesiai ir yra mechanizmų, kurie padeda mažiesiems statytojams gerinti savo smulkiosios motorikos įgūdžius, rankų bei akių koordinaciją ir vaizduotę. 
• Šį „du viename“ motorizuotą žaislą galima perkonstruoti į radijo bangomis valdomą lenktyninį automobilį. 
• Radijo bangomis valdomas kaskadininkų automobilis yra virš 17 cm (6 col.) aukščio, 22 cm (8 col.) ilgio ir 15 cm (5 col.) pločio. 
• Radijo bangomis valdomas lenktyninis automobilis yra virš 12 cm (4 col.) aukščio, 20 cm (7 col.) ilgio ir 19 cm (7 col.) pločio.
 
 
Rekomenduojamas amžius: 9+
Detalių skaičius: 324.Klientų atsiliepimai apie šią prekę