Prekių katalogas

LEGO® 42108 Technic Mobilusis kranas

1-2 d.d.

Prekės kodas 2001154

83,99 €
Funkcijos
GamintojasLEGO®
LytisBerniukams
Amžius7-8, 11+, 9-10
LEGO SerijosLEGO® TECHNIC
MPN42108
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
LEGO® 42108 Technic Mobilusis kranas
83,99 €

Veiksmo kupinas rinkinys žaislinių kranų gerbėjams. Šis smagus LEGO® Technic™ 42108, Mobilusis kranas patiks visiems, kuriems patinka sužinoti, kaip veikia milžiniškos mašinos. Šis sudėtingas modelis puikiai tiks LEGO Technic gerbėjams, ieškantiems modelio su daugybe funkcijų. Funkcijų kupinas krano sunkvežimis pramogoms statybų aikštelėje. Klasikinių juodos ir geltonos spalvų modelis atrodo tarsi tikras. O su gausybe tikroviškų funkcijų jis ir veikia kaip tikras kranas. Pirmiausia nuvairuokite transporto priemonę į tinkamą vietą. Tada nuleiskite atramas, kad įtvirtintumėte kraną. Iš krano kabino pakelkite strėlę ir išstumkite teleskopinę svirtį – pasižiūrėkite, kaip aukštai ji siekia! tada pakelkite betoninį stulpą – tai gali būti smagus žaidimas vaidmenimis arba tiesiog bandymas, ką gali nuveikti mega kranas. Betarpiškas ir smagus statybų aikštelės žaislas. Tai sudėtingas LEGO Technic visatos modelis, leidžiantis susipažinti su inžinerijos pasauliu.


Detalių skaičius: 1292

Rekomenduojamas amžius: 10+

Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės