Prekių katalogas

LEGO® 42109 Technic Programėle valdomas „Top Gear“ ralio automobilis

1-2 d.d.

Prekės kodas 2001155

104,99 €
Funkcijos
GamintojasLEGO®
LytisBerniukams
Amžius11+, 9-10
LEGO SerijosLEGO® TECHNIC
MPN42109
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
LEGO® 42109 Technic Programėle valdomas „Top Gear“ ralio automobilis
104,99 €

Pažįstate lenktyninių automobilių gerbėją, kuriam patiktų vairuoti, kaip Stig iš BBC laidos „Top Gear“? Tegul jie išbando savo jėgas su šiuo nuostabiu LEGO® Technic (42109) Programėle valdomu „Top Gear“ ralio automobiliu. Pirmiausiai reikia smagiai sukonstruoti žaislinį ralio automobilį, susipažįstant su visomis dalimis, kurios padeda šiam ralio automobiliui važiuoti. Tada po truputį išsiskiria adrenalinas bandant atlikti šaunius manevrus naudojant tik programėlę LEGO Technic CONTROL+. Priimkite iššūkius nemokamoje programėlėje LEGO Technic CONTROL+. Išmaniojo telkinio valdoma programėlė suteikia galimybę itin preciziškai manevruoti, taip atverdama begalines žaidimo kombinacijas su autentiškais garso efektais. Pasirinkite iš įvairių valdymo ekranų, kad automobilis važiuotų pirmyn, atgal, vairuotų, didintų greitį, stabdytų ir įveiktų kliūtis. Programėlė teikia grįžtamąjį ryšį realiuoju laiku, įskaitant greitį ir pasvyrimo duomenis, be to, joje galima išbandyti savo įgūdžius atliekant lenktynių iššūkius. Programėlėje taip pat yra įkvepiančio turinio ir vaizdo įrašų! Unikalių konstruojamų žaislų rinkinių LEGO Technic pasaulis. LEGO Technic rinkiniai suteikia sudėtingesnį konstravimo iššūkį vaikams ir suaugusiesiems, kurie nori įgyti naujų inžinerijos įgūdžių.


Detalių skaičius: 463

Rekomenduojamas amžius: 9+

Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės