Prekių katalogas

LEGO® 75964 Harry Potter™ Advento kalendorius

Funkcijos
LytisBerniukams
Amžius5-6, 7-8, 9-10
Prekės kategorijaKonstruktoriai
LEGO SerijosLEGO® HARRY POTTER
MPN75964
LEGO® 75964 Harry Potter™ Advento kalendorius
32,89 €

Padovanokite LEGO® Hario Poterio gerbėjams stebuklingą Kalėdų laukimą su šiuo nuostabiu advento kalendoriumi!


Švęskite Kalėdas burtininkų pasaulyje su LEGO® Hario Poterio magiško siurprizo žaislu kiekvieną dieną 24 dienas! Už kiekvienų durų yra skirtinga LEGO Hario Poterio šventinė dovana, kurią galėsite išpakuoti, konstruoti ir su ja žaisti. Kasdien gausite po mėgstamą personažą, pažįstamą objektą arba nuostabų priedą iš Hario Poterio serijos, kad sukurtumėte savo pačių šventinius nuotykius Hogvartse!


Švęskite Kalėdas burtininkų pasaulyje su LEGO® Hario Poterio 75964 advento kalendoriumi. Už visų 24 durelių yra skirtinga LEGO Hario Poterio dovana. Artėjant didžiajai šventei, vaikai galės atkurti linksmas šventines scenas iš Hario Poterio filmų, kurios įkvėps kūrybišką žaidimą per Kalėdas ir ne tik.

• Šiame LEGO® Hario Poterio advento kalendoriuje yra 7 figūrėlės: Haris Poteris, Hermiona Įkyrėlė, Ronis Vizlis, Albas Dumbldoras, profesorius Flitvikas ir Hogvarso architektas bei Hedviga. 
• Yra šie modeliai: mažas Hogvartso ekspreso traukinys, sukonstruojamas židinys su Kalėdinėmis dekoracijomis, Didžiosios salės stalas su priedais pakyla su statula, papuošta 4 koledžų herbais. 
• Šios 24 dovanos dera, kad įkvėptų vaikus atkurti šventines scenas iš Hario Poterio filmų ir sukurti savo pačių magiškas istorijas.

Detalių skaičius: 305
Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės