Prekių katalogas

Akiniai nuo saulės POLARIZED BABIATORS, rožinė (3-5+m.)

Funkcijos
Amžius3-4, 5-6
LytisBerniukams ir mergaitėms
Akiniai nuo saulės POLARIZED BABIATORS, rožinė (3-5+m.)
49,99 €
Akiniai nuo saulės POLARIZED BABIATORS, rožinė (3-5+m.)Pristatome Jums POLIARIZUOTUS BABIATORS saulės akinukus – jokių atspindžių ir natūralesnės spalvos!  Kiekviena pora akinukų turi atskirą debesėlio formos įdėklą. Šie Babiators su poliarizuotais lęšiais nuima akinančius saulės, sniego, vandens ir kt. atspindžius.

 

Įvertinimus pelnę vaikiški akiniai nuo saulės BABIATORS – vieni kokybiškiausių ir stilingiausių, ką galite rasti savo mažiesiems.  Ne veltui juos savo vaikams renkasi  pasaulio garsenybės! Babiators akiniai turi lankstų rėmą ir 100% apsaugą nuo saulės. Ir tai vieninteliai vaikiški akiniai, kuriems teikiama 1 metų GARANTIJA*  nuo  lūžių ir pametimų! Babiators įsitikinę, kad jų akiniai nesulūš ir, kad saugoti vaikų akis yra daug svarbiau, nei nuogąstauti, jog vaikas gali juos pamesti.  Mums rūpi, kad Jūsų mažieji būtų saugūs, stilingi ir linksmi!

 

Produkto savybės

-1 metų GARANTIJA nuo lūžių ir pametimo!

-Itin patvarus, bet tuo pačiu lankstus ir stilingas rėmas (perlenkus  iškart atsistato)

-100% UVA ir UVB apsauga nuo pavojingų saulės spindulių (UV400)

-be BPA, nealergiški, atitinka ES kokybės standartus (BS EN 1836:2005)

-Stiklai atsparūs smūgiams ir dūžiams.

 

- Poliarizuoti lęšiai nuima akinančius atspindžius (saulės, vandens, sniego ir kt.), matomos natūralesnės spalvos.

 

Junior Babiators tinka kūdikiams ir vaikams iki 3 m. Pasirenkamas dydis priklauso ne tik nuo vaiko amžiaus, bet ir individualiai nuo vaiko galvos apimties. Jei Jūsų vaiko amžius  yra tarpinio dydžio, mes rekomenduojame rinktis mažesnį.

 

Ar žinojote, kad  vaikų akių  natūrali apsauga nuo  ultravioletinių spindulių yra silpnesnė nei suaugusiųjų, ko pasekoje ir  labiau pažeidžiama. Šviečiant saulei mes dedamės akinius -  tai daryti turėtų ir mūsų vaikai! 

 

Suprojektuoti JAV, pagaminti Taivanyje Babiators užsakymu.

 

 

*Garantija dėl lūžių įsigalioja įregistravus akinukų įsigijimo faktą gamintojo puslapyje.: http://www2.babiators.com/guarantee per 30 dienų nuo įsigijimo, o sulūžus akinukams, tame pačiame puslapyje užregistruoti lūžį. 
Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės