Prekių katalogas

Balansinis medinis dviratukas Leg&Go 3 in 1

1-7 d.d.

Prekės kodas 248693

295,00 €
Funkcijos
Gamintojas
Amžius3-4, 5-6
Medžiaga +Medinis
Prekės kategorijaBalansiniai dviratukai
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoNaudoti tik prižiūrint suaugusiesiems. Būtina naudoti apsaugos priemones (šalmą, pirštines, antkelius, alkūnių apsaugų priemones ir pan.). Nenaudoti eismo vietose.Dėmesio: žaislas reikalauja gerų įgūdžiu, todėl svarbu imtis visų atsargumo priemonių, kad vaikas nenukristų, nesusidurtų ir nesusižeistų pats ar nesužeistų trečiųjų asmenų.
Balansinis medinis dviratukas Leg&Go 3 in 1
295,00 €
Balansinis medinis dviratukas Leg&Go 3 in 1 (baby bike, balance bike and comfort bike). Tai nuostabus pirmasis dviratis vaikams ir tikras stebuklas augantis su vaiku. 
Rankų darbo dviratukas tinka nuo 11 mėn. iki 5 metų vaikams. 
Gamyboje naudojamos medžiagos yra aukštos kokybės bei ilgaamžės.
Išskirtinis dizainas kartu ir labai ergonomiškas - vaikutis nesusižeis važinėdamas dviratuku. Kiekviena dviratuko detalė sukurta siekiant suteikti daugiau komforto, saugumo, kokybės, patvarumo ir malonumo važinėtis. Sujungus tai - dviratukas Leg&Go 3 in 1 tampa geriausiu pirmuoju dviratuku vaikučiui.
Svoris - 3,6 kg.
 
 
SĖDYNĖ
Sėdynė turi net kelias pakopas, gali būti lengvai keičiama aukštyje nuo 21 iki 47 cm matuojant nuo žemės.
Galima keisti minkštosios sėdynės dalies vietą kaip patogu vaikučiui.  
Aukščio  reguliavimas užtrunka vos kelias minutes, nes lengvai valdoma su prisukamais ratukais. Tad Jums niekada neprireiks įrankių reguliuojant sėdynę ar vairą.
 
RATAI
Balansinis dviratis turi tvirtus ratus pripučiamomis padangomis. Ratai turi guolius, užtikrinančius minkštą važiavimą.Priekinė padanga 14", galinė padanga 12". Tai užtikrina dviračio patogumą.
 
VAIRAS
Vairo rankenos pagamintos ir medžio, todėl leidžia vaikui patogiai įsikibti. Vairas įmontuotas medienoje ir mechaniškai apsaugotas (maksimalus  galimas vairo pasukimas yra apie 30°). Tai apsaugo nuo pernelyg staigių posūkių ir manevrų.
 
Siūlome Latvijoje pagamintus medinius Leg&Go 3 in 1 dviratukus. Dviratukai labai kokybiški bei patrauklaus dizaino. Įmonės tikslas yra pagaminti dviratukus ne tik patrauklius, bet ir tausojančius aplinką. 
 
 
KODĖL VERTA RINKTIS BALANSINĮ DVIRATĮ  Leg&Go?
 
Dviratis lengvas bei tvirtas. Sveria tik 3,6 kg. Sėdynės aukštis lengvai reguliuojamas. Sėdynės minkštoji dalis pagaminta iš patvaraus audinio.
Dviratis saugus – unikali vairavimo jungtis suteikia apsaugą nuo pernelyg staigių posūkių.
Unikalus vairas apsaugo vaiką nuo pernelyg staigių posūkių bei suteikia važiavimui stabilumo bei saugumo.
Dviratukas lavina vaiko balansavimo ir koordinacijos įgūdžius. Tai labai naudinga prieš mokinantis važiuoti didesniu, minamu pedalais dviračiu. Tai yra saugus būdas išmokyti vaiką važiuoti dviračiu.
Dviratukas tinkamas naudoti lauke bei namuose.
Dviratukas lavina vaiko pasitikėjimą ir nepriklausomybę.
 
KAIP PRADEDAMA VAŽIUOTI BALANSINIU DVIRAČIU
Pradžioje balansiniu dviračiu vaikai pradeda vaikščioti pirmyn, vėliau vaikai pradeda bėgioti užsėsdami ant sėdynės ir pagaliau skrieja pakėlę kojas nuo žemės. Šis procesas gali užtrukti nuo vienos ar dviejų dienų iki kelių mėnesių, priklausimai nuo vaiko amžiaus bei pasiruošimo. Bet kokiu atveju tai yra LENGVAS ir LINKSMAS  procesas, tuo pačiu metu lavinantis Jūsų vaiko balansinius ir koordinacinius įgūdžius.
 

Klientų atsiliepimai apie šią prekę