Prekių katalogas

Batutas inSPORTline Froggy PRO 430 cm su Apsauginiu Tinklu

Išparduota

Prekės kodas 282289

269,00 €
Funkcijos
Gamintojas
Skersmuo430 cm
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoĮspėjimas: Tik buitiniam naudojimui.Visi batutai turi apsauginius tiklus, kurie apsaugos Jus nuo nukritimo nuo batuto. Labai svarbus batutą pastatyti ant lygaus paviršiaus. Jeigu šokinėjate pirmą kartą, neskubėkite šokti aukštai, pradžioje pamėginkite šokinėti atsisėdę, vėliau atsiklaupę ir pajautę lygsvarą bei kaip reaguoja Jūsų kūnas, jau galėsite drąsiai šokinėti.Po lietaus batuto paviršius gali būti labai slidus, rekomenduojama palaukti, kol šokinėjimo paviršius išdžius. Esant kaitriai saulei, šokinėjimo paviršius gali įkaisti.Dėmesio! Ant batutų galima šokinėti tik kai yra pritvirtintas apsauginis tinklas. Dėmesio! Nepalikite vaikų prie batuto ar šokinėjančių ant batuto be suaugusiųjų priežiūros. Nerekomenduojama naudoti vaikams iki 6 metų. Esant vėjuotam orui, nerekomenduojama batuto palikti lauke. Paliekant batutą lauke, būtina jį pritvirtinti prie žemės.
Prekės kategorijaBatutai


BATUTAS INSPORTLINE FROGGY PRO 430 CM SU APSAUGINIU TINKLU


Batutas inSPORTline Froggy PRO 430cm pristatomas su apsauginiu tinklu ir kopetėlėmis. Batutas inSPORTline Froggy PRO 430cm reprezentuoja naujos kartos inSPORTline batutus, kurie atitinka griežčiausių saugumo taisyklių reikalavimus ir yra sukurti iš aukščiausios kokybės kruopščiai apdorotų medžiagų. Batuto konstrukcija ir atsispiriamoji dalis yra pagaminta iš kruopščiai patikrintų aukščiausios kokybės medžiagų, tai inSPORTline Froggy PRO batutams leidžia vadintis Aukščiausios klasės produktu šioje kategorijoje.  Išmanus konstrukcijos dizainas, kuriame yra daug saugumą užtikrinančių elementų ir super šoklus bei patvarus šokinėjimo pagrindas užtikrina patogų ir efektyvų produkto naudojimą. Norint užtikrinti maksimalų saugumą ir efektyvumą, batutas inSPORTline Froggy PRO 430cm yra sertifikuotas pagal griežtas LT-71 saugos normas Vokietijos TÜV NORD ir ASTM tarptautinių bandymų laboratorijose. Korozijai atsparios spyruoklės, itin patvarus ir sustiprintas rėmas ir super šoklus atsispiriamasis pagrindas yra sukurti JAV. Batutas inSPORTline Froggy PRO 430cm yra reitinguojamas tarp geriausių, aukšiausios kokybės reikalavimus atitinkančių produktų, tinkamas naudoti tiek lauko, tiek vidaus sąlygomis. Apsauginis tinklas puikiai apsaugo vartotoją, kad jis nenukristų nuo batuto.
 
inSPORTline prekinio ženklo batutai parduodami visame pasaulyje, užtikrinant didžiausią saugą ir kokybę. Sukaupus ilgametę patirtį parduodant batutus, kompanija ištobulino gaminį taip, kad medžiagos būtų atsparios ekstremalioms gamtos  sąlygoms, taip gaminys atspindi puikius kompanijos darbo rezultatus.
 
Techninis aprašymas:
 
"Hi-Ten cinkuotas rėmas su maksimalia apsauga nuo korozijos
 
4 plačios kojos užtikrinančios geresnį stabilumą
 
Sustiprinta labai patvarus batuto atsispiriamasis pagrindas
 
72 cinkuotos labai patvarios spyruoklės
 
Batuto aukštis: 89cm
 
Batuto skersmuo: 430Cm
 
Max vartotojo svoris: 150kg
 
Kopetėlės
 
Tinka naudoti lauke
 
Atsispiriamasis pagrindas:
 
Super šoklus
 
Speciali labai patvari medžiaga sukurta JAV
 
atspari UV spinduliams
 
Apsauginis tinklas:
 
Super stiprus, atsparus UV spinduliams
 
8 tinklotvirtinimo poliai pritvirtinti prie rėmo, užtikrina aukštą stabilumą ir ilgaamžiškumą
 
Įėjimas apsaugotas “velcro”, taip apsaugoma nuo vartotojo iškritimo iš batuto naudojantis juo.
 
Lengvas ir greitas surinkimas
 
Tinklo aukštis: 170cm
 
Tinklo skersmuo: 430cm
 
ID: 9776-1
Klientų atsiliepimai apie šią prekę