Prekių katalogas

LEGO Velykų konkursas

LEGO Velykų margutis

Kurkite Velykinių mergučių dizainus naudodami LEGO ir aprašykite juos! Iš LEGO kaladėlių sutvėrę velykinį margutį, jį nufotografuokite ir trumpai aprašykite. Įdomiausias ir originaliausias margutis taps nugalėtoju! Konkurso prizas tikrai vertas pastangų  LEGO® 21056 ARCHITECTURE Tadžmahalas, kurio vertė net 96,61 €!

Nufotografavę sukurtą Velykų kiaušinį ir jo aprašymą siųskite el. paštu [email protected], nurodydami vaiko vardą, amžių ir savo kontaktinius duomenis. Mes jūsų nuotrauką su kūrėjo vardu ir amžiumi įkelsime į savo Facebook paskyrą, o Jūs po įrašu kvieskite dalyvauti draugus, žymėkite bent du! Laimingąjį skelbsime balandžio 19 d. Dalyvaukite ir laimėkite! 

  • Visos atsiųstos nuotraukos bus patalpintos FACEBOOK profilyje.
  • Nuotraukas ir istorijas galite siųsti iki balandžio 15 d. 16 val., o balsuoti bus galima iki balandžio 18 d. Laimėtojas bus paskelbtas balandžio 19 dieną.
  • Laimėtoją lems puslapio lankytojų surinktas nuotraukos LIKE skaičius paverstas balais ir TOYBOX.LT komisijos balsai.
  • Bus paskelbtas TOP10 originaliausių ir gražiausių LEGO kūrinių


BALSŲ SKAIČIAVIMAS. Daugiausiai LIKE surinkęs kūrinys gauna 10 balų, antras pagal populiarumą – 9 balus ir t.t. Komisija (4 komisijos nariai) balsuoja už kiekvieną iš 10-ties daugiausiai LIKE surinkusių kūrinių, skirdami nuo 1 iki 10 balų. Balsai sudedami ir daugiausiai balų surinkęs LEGO kūrinys laimi super prizą.

Sėkmės dalyviams linki TOYBOX.LT komanda :)