Prekių katalogas

Apie mus

Mūsų komandos tikslas – kurti geras emocijas lankytojams ir pirkėjams

Siekiame KURTI GERAS EMOCIJAS kiekvienam mūsų svetainės lankytojui bei pirkėjui. Apie kiekvieną lankytoją ir pirkėją galvojome kaip apie mūsų bendruomenės narį, o kiekviena bendruomenė rūpinasi savo nariais. Norime kad kiekvienas mūsų svetainės lankytojas ar pirkėjas jaustųsi ypatingas, todėl labai daug dėmesio skiriame Jums ir kokybiškam Jūsų aptarnavimui.

Nuo 2012 metų TOYBOX parduotuvė veikia Lietuvoje, nuo 2013 metų Estijoje https://toybox.ee, nuo 2020 metų žaislų ir vaikų prekių galima įsigyti ir Latvijoje https://bigbox.lv

Daugiau nei 10 000 laimingų klientų


Siekdami įrodyti, jog rūpinamės kiekvienu klientu, sukūrėme išskirtinį klientų aptarnavimą kiekvienam iš Jūsų. TOYBOX rasite daugiau nei 10 000 prekių vaikams. Itin platus LEGO pasirinkimas ir draugiškos kainos. 

TOYBOX.LT verta pirkti, nes

 • Kainos yra draugiškos;
 • GREITAS ir NEBRANGUS pristatymas visoms prekėms visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas (90%);
 • Prekes galite atsiimti mūsų biure Kaune;
 • Prekių pristatymas, naudojantis kurjerio paslaugomis, pritaikytas prie Jūsų poreikių ir kokybiškas;
 • Atsiskaityti galite Jums patogiausiu būdu (visi mokėjimo būdai, pirkimas lizingu);
 • Konsultuojame telefonu: +370 647 21240;
 • Konsultuojame gyvai internetu: ekrano apačioje, dešiniame kampe spauskite Messenger'io nuorodą;
 • Siūlome daugiau kaip 10 000 įvairių žaislų ir vaikams skirtų prekių;
 • Siūlome prekes skirtas tik Europos rinkai, kurios atitinka visus ES saugumo reikalavimus;
 • Garantinis laikotarpis;


MISIJA – aptarnauti klientus taip, kaip norėtume būti aptarnauti patys būdami klientais. Suteikti klientams profesionalią konsultaciją apie prekes ir užtikrinti skaidrų pirkimo procesą nuo parduotuvės iki pirkėjo. Visada siekti geriausios kokybės ir vertės santykio ir būti lankstiems kliento atžvilgiu.

 • Žemos kainos
 • Profesionali konsultacija
 • Greitas ir patogus pristatymas

VIZIJA – siekiame tapti ta parduotuve, kurioje klientai apsiperka ne vieną kartą – dėl plataus asortimento, gerų kainų ir profesionalaus požiūrio tiek į pardavimą, tiek į klientą.

 • Žaislų ir vaikų prekių pardavimo lyderis
 • Nuolat optimizuojami procesai atsižvelgiant į kliento poreikius

Aplankykite ir mūsų buitinės technikos parduotuvėje https://bigbox.lt

TOYBOX.LT dalyvauja Socialinių paslaugų priežiūros departamento sukurtoje programoje Šeimos kortelė. Gausios ir negalią turinčius vaikus, nepaisant jų amžiaus, prižiūrinčios šeimos gali pasinaudoti Šeimos kortele, kuri užtikrina nuolaidas partnerių suteikiamoms prekėms bei paslaugoms. Šeimos kortelė užtikrina specialias lengvatas, paslaugas, privilegijas ar nuolaidas prekėms bei renginiams, bet neatstoja banko kortelės. Šeimos kortelės turėtojai įgyja galimybę naudotis vienkartinėmis ar daugkartinėmis kortelės partnerių nuolaidomis tiek viešajame, tiek privačiajame sektoriuje. Plačiau

- - -

Sekite TOYBOX.LT akcijas ir naujienas socialiniuose tinkluose:

Facebook: Toybox 

Toybox atsiliepimai | Facebook: toybox atsiliepimai | Google review: toybox atsiliepimai |