Prekių katalogas

Hot Wheels žaidimo rinkinys "Drakono spąstai", DWL04

1-7 d.d.

Prekės kodas 249447

28,99 €
Funkcijos
Gamintojas
LytisBerniukams
Amžius5-6, 7-8
Prekės kategorijaTransportas
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Hot Wheels žaidimo rinkinys "Drakono spąstai", DWL04
28,99 €
Tapkite superherojumi! Nugalėkite drakoną ir apsaugokite miestą! Didžiulis drakonas išskleidžia savo sparnus ir laukia Tavęs! Ar sugebėsi jį įveikti? Padėkite savo automobiliuką prieš jį ir paleiskite skrieti tiesiai į drakoną, kuris labai supyksta, kai kas nors jį paliečia! Supykęs, jis judina savo sparnus atskleisdamas naujus žaidimų lygius! Nepatekite į drakono nasrus, įveikite visas kliūtis ir galų galiausiai – nugalėkite patį drakoną! Junkite šį rinkinį prie kitų trasų bei rinkinių, kad nuotykių būtų dar daugiau! 
 
Rekomenduojamas amžius  nuo 4 m.
 
Prekės ID: DWL04
Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės