Prekių katalogas

HOT WHEELS rinkinys Dinozauro nasrai, GFH88

1-7 d.d.

Prekės kodas 2000233

49,99 €
Funkcijos
GamintojasMattel
LytisBerniukams
Amžius3-4, 5-6
Prekės kategorijaTransportas
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
HOT WHEELS rinkinys Dinozauro nasrai, GFH88
49,99 €
„Hot Wheels“ miestą užima didžiulis dinozauras, kurio nasrai tik ir laukia Tavęs! Motorizuotas dinozauras juda bei riaumoja ir tik Tu gali jį įveikti! Paleisk automobiliuką tiesiai į dinozaurą, jog jis būtų įveiktas, tačiau saugokis, jog ir šis neatsidurtų jo nasruose! Dinozauro skleidžiami garsai bei judesiai suteiks žaidimui smagumo, o prijungus rinkinį prie kitų trasų ar rinkinių, linksmybių bus dar daugiau! 

Žaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. 
CE žymą rasite ant pakuotės. 

Amžius 5+.
Gamintojas: Mattel
Prekės ženklas: Hot Wheels

ĮSPĖJIMAS! Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti.
Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės