Prekių katalogas

Konstruktorius JAPOKO LaQ "Dinosaur World T-Rex"

1-7 d.d.

Nuoroda 2000336

23,99 €
29,99 €
Sutaupote
6,00 €
 
Funkcijos
LytisBerniukams ir mergaitėms
Amžius3-4, 5-6, 7-8
Prekės kategorijaKonstruktoriai
Konstruktorius JAPOKO LaQ "Dinosaur World T-Rex"
23,99 €
Šis ryškiausias savo ypatingai išraiškinga dominuojančia raudona spalva LaQ „Dinosaur World „T-Rex" rinkinys – tikrai vertas savo išskirtinumo. Jis susideda net iš 300 detalių (su 4 papildomomis „Hamacron“ dalimis), iš kurių galima sudėti 4 bene pačių skirtingiausių, kada nors egzistavusių, dinozaurų modelius! Juos ypač pamėgs vaikai, kurie ieško įdomybių, iššūkių ir nuotykių! 

Iš 300 detalių dinozaurų rinkinio „T-Rex“ sukonstruok 4 unikalius, ypač skirtingus dinozaurus, gyvenusius priešistoriniame kreidos laikotarpyje ir sukurk nepakartojamą savo dinozaurų pasaulį!

„T-Rex“ (Tyrannosaurus) dinozauras, turbūt, yra pats garsiausias ir didžiausias priešistorinis gyvūnas, kurio pavadinimas kilęs iš žodžių „tironas“ ir „karalius“. Tai – 4 metrų aukščio ir maždaug 7 tonų svorio plėšrūnas, kurio milžinišką galvą subalansuoja tik sunki uodega. Deinonychus – irgi mėsaėdis, su didelėmis letenomis, o skeletas – Z raidės formos. Ankylosaurus – augalėdis, kurio kūnas padengtas šarvais, o uodegos galas - kaip vėzdas. Pteranodon – sparnuotasis dinozauras, valgęs ir žuvis, kurio išskleistų sparnų plotis siekė net 6 metrus.

Šis „T-Rex“ rinkinys turi dar mažąjį broliuką - „Mini T-Rex" dinozaurą iš mini dinozaurų kolekcijos. Įsigiję šiuos abu rinkinius, turėsite dar daugiau ryškiaspalvių detalių raudoniems dinozaurų modeliams konstruoti. Iš viso galima įsigyti net 5 LaQ dinozaurų iš priešistorinių laikų mini modelius: „"Mini Pteranodon", „Mini Triceratops", „Mini Stegosaurus" ir Mini Brachiosaurus".

Konstruojant skirtingus LaQ dinozaurų modelius, ugdomas ne tik loginis ir matematinis vaiko mąstymas, didėja dėmesio koncentracija, bet ir lavinama vaizduotė, mokėjimas kurti ir pasakoti istorijas, spalvų derinimo gebėjimai.

Jei Jūsų vaikas dar mėgsta ir kolekcionuoti, iš skirtingų LaQ dinozaurų kolekcijų jis gali surinkti įvairių rūšių, dydžių ir spalvų dinozaurus, kuriais jis galės didžiuotis prieš draugus ir suaugusius.

ID: 4952907001283

 

Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės