Prekių katalogas

Konstruktorius JAPOKO LaQ"Dinosaur World Triceratops & Pteranodon"

1-7 d.d.

Nuoroda 2000337

23,99 €
29,99 €
Sutaupote
6,00 €
 
Funkcijos
LytisBerniukams ir mergaitėms
Amžius3-4, 5-6, 7-8
Prekės kategorijaKonstruktoriai
Konstruktorius JAPOKO LaQ"Dinosaur World Triceratops & Pteranodon"
23,99 €
Šis ypatingas 7 dinozaurų rinkinys skirtas tiems, kurie nori iškart didesnės ir įvairesnės LaQ dinozaurų kolekcijos! Dar vienas esminis skirtumas nuo kitų LaQ dinozaurų pasaulio rinkinių yra tas, kad triceratopsą galite sukonstruoti su judančiais nasrais ir uodega! O pteranodonas gali būti pavaizduotas kovinėje padėtyje! Atrask nepakartojamą LaQ dinozaurų pasaulį!
Iš 5 spalvų 300 detalių ir 4 specialių „Hamacron“ dalių dinozaurų rinkinio „Triceratops & Pteranodon“ sukonstruok net 7 unikalius, labai skirtingus priešistorinius dinozaurus ir sukurk nepakartojamą savo dinozaurų pasaulį!
Triceratopsas – ypač milžiniškas unikalus triragis. Su dviem ragais – ant galvos ir vienu – ant nosies, realiai gyvenęs Šiaurės Amerikoje prieš 65-70 mln metų. Pteranodonas – sparnuotasis dinozauras, valgęs ir žuvis, kurio išskleistų sparnų plotis siekė net 6 metrus. Protoceratops – paukščiadubenis dinozauras, gyvenęs vėlyvosios kreidos laikotarpiu Azijos teritorijoje. Dilophosaurus išsiskiria dviem apvaliom skiauterėmis ant galvos ir lanksčia uodega. Parasaurolophus – ančiasnapis dinozauras su skiautere. Pachycephalosaurus – vadinamasis didžiagalvis driežas. Elasmosaurus turėjo ypatingai ilgą kaklą ir ypač grėsmingus nasrus.
Šis „Triceratops & Pteranodon“ rinkinys turi dar porą mažųjų broliukų – „Mini Triceratops“ ir „Mini Pteranodon“ dinozauriukų modelius iš LaQ mini dinozaurų kolekcijos. Iš viso galima įsigyti net 5 LaQ dinozaurų iš priešistorinių laikų mini modelius: be jau minėtų – „Mini T-rex“, „Mini Stegosaurus“ ir „Mini Brachiosaurus“. Taip pat – iš viso 4 įprastus LaQ „Dinosaur World“ rinkinius: be šio – „T-Rex“ (su 4 modeliais), „Triceratops“ (su 4 modeliais) ir „Stegosaurus“ (su 6 modeliais).
Konstruojant skirtingus LaQ dinozaurų modelius, ugdomas ne tik loginis ir matematinis vaiko mąstymas, didėja jo dėmesio koncentracija, bet ir lavinama vaizduotė, mokėjimas kurti ir pasakoti istorijas, spalvų derinimo gebėjimai.
Jei Jūsų vaikas dar mėgsta ir kolekcionuoti, iš skirtingų LaQ dinozaurų kolekcijų jis gali surinkti įvairių rūšių, dydžių ir spalvų dinozaurus, kuriais jis galės didžiuotis prieš draugus ir suaugusius.

ID:  4952907003164

Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės