Prekių katalogas

LEGO® 41684 FRIENDS Didysis Hartleiko viešbutis

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Suteikite vaikams galimybę žaisti įžymybės gyvenimą Didžiajame Hartleiko viešbutyje (41684), ypatybių kupiname 3 aukštų paryžietiško stiliaus žaisliniame pastate su metų laikų priedais nepabostančioms pramogoms.

• Su 4 LEGO® Friends minilėlytėmis, įskaitant aktorės ir registratorės figūrėles, bei 3 gyvūnų figūrėlėmis. Autentiškų detalių kupinas viešbutis turi 5 įspūdingus kambarius bei valgomąjį lauke.

• Išradingi vaikai galės ištisas valandas smagiai žaisti gyvenimą ir darbą prašmatniame viešbutyje. Jiems patiks išradingai puošti viešbutį skirtingiems metų laikams.

• Tobula šventinė dovana berniukams ir mergaitėms nuo 8 metų amžiaus, kuriems patinka tikroviški žaislai. Stulbinanti dovana vaikams, kurie jau turi šiek tiek konstravimo patirties ir kuriems patiktų konstravimo iššūkis.

• Pagrindinis pastatas yra 28 cm aukščio, 28 cm pločio ir 14 cm gylio. Dėl savo dydžio ir puošnumo šis LEGO® Friends taps išties akį traukiančia puošmena.

• Kaip ir visi kiti LEGO® Friends rinkiniai, šis 1 308 dalių modelis yra kupinas autentiškų priedų, kurie padės įkvėpti išradingam žaidimui. Pridedamas net kambarinės vežimėlis lagaminams ir kambarių raktai, pritaikyti atskiroms durims!

• Naudojant metų laikams skirtas kūrybines priemones modelis nenusibos ištisus metus. Žiemą galima puoštis degančiomis žvakėmis ir sniego gniūžtėmis, vasarą – gėlėmis ir ledais, o rudenį galima pasidabinti auksiniais lapais ir moliūgais.

• Supažindinkite mažuosius su Hartleiko miesto žaislų pasauliu. Čia jie ras šaunių transporto priemonių, tikroviškų pastatų ir kasdienių herojų, tad jis idealiai tiks vaikams, kuriems patinka žaisti realų pasaulį.

• Naujieji LEGO® žaislai atitinka griežčiausius pramonės standartus, kurie užtikrina nuolatinę kokybę ir suderinamumą – nuo pat 1958 metų.

• LEGO® Friends Hartleiko miesto žaislai išbandomi beveik visais įsivaizduojamais būdais, todėl galite neabejoti, kad kiekvienas konstravimo rinkinys atitiktų griežčiausius saugos standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius8+
LEGO® 41684 FRIENDS Didysis Hartleiko viešbutis
77,79 €

Rekomenduojame susijusias prekes

Ieškote žavios dovanos, kuri padarytų įspūdį kūrybingam vaikui? Didžiojo Hartleiko viešbučio (41684) žaislas nustebins ir sužavės vos įžengus pro jo sukamąsias duris. Šis gražus 3 aukštų rinkinys yra kupinas išradingų detalių, kad mažieji galėtų pramogauti ištisas valandas, žaisdami realų pasaulį.Penkių žvaigždučių ypatybės Rinkinyje galima atrasti begalę dalykų, pradedant baru su pianinu ir registratūra ir baigiant prabangiais kambariais ir valgomuoju lauke bei tokiomis prašmatniomis paslaugomis kaip spa ir baseinas. Rinkinys taip pat turi aktorės Amelijos mini lėlytę, kad vaikai galėtų žaisti įžymybių pasaulį. LEGO® Friends Stefani, Ema ir River skirtos užimti svečių, registratorės arba kambarinės vaidmenis.Rinkinys bet kuriam metų laikui Pridedami kiekvieno metų laiko priedai suteikia žaidimui papildomą matmenį. Keičiantis metų laikams, vaikai gali papuošti modelį kūrybos priemonėmis, kad jis niekad nenusibostų. Medžių lapai gali keisti spalvą rudenį, pridedama sniego gniūžčių, varveklių ir senis besmegenis žiemai bei gėlių vasarai.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę