Prekių katalogas

LEGO® 43194 DISNEY Princess Anos ir Elzos „Ledo šalies“ stebuklų šalis

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® DISNEY
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Šis detalių ir ypatybių kupinas 4+ LEGO® ǀ Disney Anos ir Elzos „Ledo šalies“ stebuklų šalies (43194) rinkinys padeda mažiesiems mokytis konstruoti, leidžiant laiką su „Disney“ Ana, Elza ir jų draugais.

• Rinkinį sudaro ledo pilis, 3 mažesni modeliai, Disney Anos ir Elzos figūrėlės bei Olafas ir 3 sniegės LEGO® figūrėlės. Su pradine kaladėle galima greitai pradėti konstruoti, kad liktų daugiau laiko žaidimui!

• „Disney“ filmo „Ledo šalis“ gerbėjams patiks priedai, įskaitant ledo krėslą, žibintą, stiklinį gaubtą ir lobių skrynią su karūna ir deimantais. Idealiai tinka mėgstamoms filmo scenoms atkurti arba nesibaigiančiam žaidimui.

• Puiki kasdienė dovana berniukams arba mergaitėms nuo 4 metų amžiaus, kurie verti dovanėlės. Įvertinkite gerus darbus smagia dovana, kuri suteiks ištisas valandas žaidimo ir lavins konstravimo bei kūrybinius įgūdžius.

• Ledo pilis yra 23 cm aukščio ir 13 cm pločio, todėl ji idealiai tinka nesibaigiančiam žaidimui. Ji suderinama su visomis LEGO® kaladėlėmis, todėl ją galima plėsti lavėjant vaikų konstravimo įgūdžiams.

• Paprastos iliustruotos instrukcijos idealiai tinka vaikams, kurie mokosi skaityti, o skaitmeninės Instructions PLUS programėlėje LEGO® Building Instructions padeda mažiesiems apžiūrėti konstruojamus modelius.

• 4+ žaidimo rinkiniai suteikia mažiesiems smagų būdą mokytis konstruoti, įgyjant pasitikėjimo savo jėgomis paprastais veiksmais. Jie suteikia vaikams ir suaugusiems galimybę konstruoti ir žaisti drauge.

• LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.

• LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius4+
LEGO® 43194 DISNEY Princess Anos ir Elzos „Ledo šalies“ stebuklų šalis
32,89 €

Rekomenduojame susijusias prekes

Suteikite mažiesiems pasitikėjimo savo jėgomis, žaidžiant su 4+ LEGO® ǀ Disney Anos ir Elzos „Ledo šalies“ stebuklų šalies (43194) rinkiniu, kurį sudaro ledo pilis iš „Disney“ filmo „Ledo šalis“, paprastos iliustruotos instrukcijos, kurios padeda skaityti besimokantiems vaikams, ir skaitmeninės Instructions PLUS. Naudodami programėlės LEGO Building Instructions mažieji konstruotojai pasijus tarsi konstravimo meistrai... nuostabu!Lavinimasis mažyčiais žaidimais Šis 4+ rinkinys, sukurtas pradedantiesiems konstruotojams, yra kupinas detalių ir personažų, kurie užtikrina puikią žaidimo patirtį. Dėžutės viduje esančiuose maišeliuose į po užbaigtą modelį. Pilis turi pradinę kaladėlę ir didelę sieną, kurią vaikai gali lengvai sukonstruoti ir greitai pradėti žaisti!Puiki pramoga visai šeimai Vaikai ir suaugusieji gali prisijungti prie Disney Anos, Elzos bei Olafo ir leisti laiką ledo pilyje. 4+ rinkiniai yra puikus būdas suaugusiesiems dalytis konstravimo pramogomis su mažaisiais, nesvarbu, ar jie yra užkietėję LEGO gerbėjai, ar atranda LEGO kaladėles pirmą kartą.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę