Prekių katalogas

LEGO® 41667 FRIENDS Olivia žaidimų kubelis

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Nudžiuginkite mažuosius žaidėjus LEGO® Friends Olivia žaidimų kubeliu (41667). Mieloje kuprinės formos dėžutėje yra konstruojamas mini žaidimų kambarys. Šis nešiojamas žaidimo rinkinys idealiai tinka LEGO pramogoms kelyje.

• Kūrybingų priemonių kupiną kubelį sudaro LEGO® Friends Olivijos minilėlytė, 1 iš 4 spalvų žaislinė katė, patogus krėslas, garsiakalbiai, ausinės, televizorius ir puodelis.

• Vaikai gali žaisti su elementais išėmę juos iš kubelio arba juos susidėti į dėžutę pramogoms kelyje. Berniukai ir mergaitės gali įsimesti šį žaislą į savo kuprinę žaidimui svečiuose arba per pertraukas mokykloje.

• Šis žaidimo kubelis yra tobula staigmena išskirtinei progai arba gimtadieniui vaikams nuo 6 metų amžiaus, kuriems patinka mobilūs žaislai ir išradingi žaidimai.

• 7 cm aukščio ir 7 cm pločio ir 5 cm gylio žavus žaislas taip pat taps smagia, kompaktiška kuprinės formos stalo puošmena.

• Supažindinkite vaikus su Hartleiko miesto pasauliu su LEGO® Friends rinkiniais – išradingų pramogų ir tikros draugystės vieta, kur vaikai susipažins su personažais, kurie yra tokie pat kaip jie patys, be to, čia laukiami visi.

• Šio naujojo LEGO® žaislo konstravimo komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.

• LEGO® Friends rinkiniai yra nuodugniai išbandomi, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius6+

Rekomenduojame susijusias prekes

Šis nešiojamas žaidimo rinkinys taps dovanėle bet kokia proga – šaunus būdas dalytis smagiomis LEGO® Friends žaidimų akimirkomis.
Pažįstate kūrybingą vaiką, kuris dievina vaizdo žaidimus? Nudžiuginkite juos LEGO® Friends Olivia žaidimų kubeliu (41667). Šio mobilaus žaislo viduje yra Olivijos vaizdo žaidimų zona. Ją sudaro žaidimų konsolė su ekranu ir valdikliu, garsiakalbiais, ausinėmis ir patogiu krėslu, kuriame ji gali susirašinėti su draugais. Kaip ir visi kubelių žaidimo rinkiniai, jame yra atsitiktinės spalvos gyvūnėlis!Išradingas žaidimas kelyjeŠis rinkinys yra kuprinės formos, tad vaikai gali pasiimti šią LEGO kūrybiško žaidimo dalelę su savimi, kad ir kur eitų. Atostogoms idealiai pritaikyto mobilaus žaidimo rinkinio dalys telpa į dėžutę arba tvirtai prisijungia prie pagrindo, todėl keliaujant jos neturėtų pasimesti.Suburia draugusLEGO Friends kubeliai suteikia marias džiaugsmo už nedidelę kainą, todėl tai puiki dovana vaikams nuo 6 metų amžiaus. Kubeliai yra pakankamai maži juos įsimesti į kuprinę ir neštis į svečius, todėl jais lengva dalytis pramogomis su draugu. Konstruoti reikia nedaug, todėl jie puikiai supažindina vaikus su smagiu LEGO konstravimo pasauliu.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę