Prekių katalogas

LEGO® 41668 FRIENDS Emma mados kubelis

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Padovanokite LEGO® išradingų kelioninių žaidimų su Emma mados kubelio (41668) rinkiniu. Vaikai gali žaisti, kad kuria naują drabužį, semdamiesi įkvėpimo iš Emos augintinio paukščio.

• Žavios siuvimo reikmenų maišelio formos dėžutėje yra LEGO® Friends Emos minilėlytė, miela atsitiktinės spalvos paukščio figūrėlė ir gausybė priemonių kūrybai, kad vaikams būtų lengviau įsitraukti į išradingą žaidimą.

• Vaikai gali pramogauti su tvirtais kūrybiškais žaislais išėmę arba neišėmę jų iš kubelio arba juos susidėti kelionei ir piešti menamus brėžinius bei siūti siuvamąja mašina.

• Lengvai konstruojami šio gyvūnų žaidimo rinkinio modeliai – tai puikus būdas supažindinti berniukus ir mergaites su LEGO® Friends pasauliu. Šis žaislas taps puikiu atlygiu, arba gimtadienio dovana vaikams nuo 6 metų amžiaus.

• Kubelis yra 7 cm aukščio ir 7 cm pločio, todėl taps smagia stalo puošmena pradedantiesiems dizaineriams dėl jo mielos siuvimo maišelio formos.

• Supažindinkite vaikus su Hartleiko miesto pasauliu – smagių užduočių ir tikros draugystės vieta, kur vaikai gali puoselėti savo pomėgius su personažais, kurie yra tokie pat kaip jie patys.

• Šio naujojo žaislo konstravimo komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.

• Šio LEGO® Friends rinkinio kaladėlės ir komponentai yra išbandomi maksimaliai, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius6+

Rekomenduojame susijusias prekes

LEGO® Friends mobilus žaislas suteikia vaikams galimybę žaisti išradingas istorijas ir siūti savo draugams drabužius, įkvėptus Emos augintinio.
Ieškote LEGO® dovanos, kuri nudžiugintų mažuosius mados gerbėjus? LEGO Friends Emma mados kubelis (41668) yra nešiojamas žaidimo rinkinys, kuris neleis nuobodžiauti kūrybingiems ir išradingiems vaikams kelionėse. Šio kubelio viduje yra LEGO Friends Emos minilėlytė ir vienos iš keturių spalvų žaislinis paukštis vaikams.Mados pramogos kelyjeŠis nešiojamas žaislas yra pakankamai mažas, kad tilptų į kuprinę, todėl jis padės vaikams žaisti drabužių modeliavimą ilgose kelionėse. Visos dalys prisitvirtina prie pagrindo, todėl šis LEGO Friends rinkinys idealiai tinka kelionėms. Kadangi jis pakankamai mažas įsimesti į mokyklinę kuprinę, vaikai gali išradingai žaisti su draugais per pertrauką.Žaidimas pagal pomėgiusSupažindinkite vaikus su populiariais LEGO Friends kubeliais, žaislinių gyvūnų rinkiniais, kurie padeda mažiesiems puoselėti meilę gyvūnams, kad ir kur jie būtų! Šių patogių greitam žaidimui pritaikytų žaislų beveik nereikia konstruoti, todėl pramogos prasideda iš karto.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę