Prekių katalogas

LEGO® 41669 FRIENDS Mia futbolo kubelis

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Įkvėpkite išradingam sportiniam žaidimui kelyje su LEGO® Friends Mia futbolo kubeliu (41669). Su šia sportinės rankinės formos dėžutę vaikai gali leistis į futbolo pramogas kad ir kur būtų.

• Nebrangiame futbolo tematikos rinkinyje yra gausybė priemonių kūrybai, įskaitant LEGO® Friends Mia minilėlytę, atsitiktinės spalvos žaislinį šunį, konstruojamus vartus ir rūbinę bei rezultato lentą, kamuolį ir taurę.

• Šis greito žaidimo žaislas suteikia išradingiems vaikams galimybę lavinti futbolo įgūdžius su Mia bet kur ir bet kada. Žaidimui pasibaigus, visos dalys susideda į kuprinės formos dėžutę.

• Dovanėlė atostogoms arba be jokios progos vaikams nuo 6 metų amžiaus, kuriems patinka futbolas. Šie paprasti modeliai taps puikia pažintimi su LEGO® konstravimo pramogų pasauliu.

• 7 cm aukščio ir 7 cm pločio – pakankamai didelis žaisti smulkiais piršteliais, bet pakankamai mažas įsimesti į kuprinę ir neštis į svečius arba smagiai žaisti atostogaujant.

• Supažindinkite berniukus ir mergaites su LEGO® Friends pasauliu, kuriame galima puoselėti savo pomėgį su į save panašiais bičiuliais.

• Šio naujojo žaislo konstravimo komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.

• LEGO® vaikiškiems žaislams naudojamos dalys ir kaladėlės atitinka griežtus saugos standartus, kad užtikrintų saugią ir smagią žaidimo patirtį.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius6+

Rekomenduojame susijusias prekes

Šis nešiojamas LEGO® žaidimo rinkinys nudžiugins mažuosius futbolo gerbėjus ir taps puikia dovana vaikų atostogų kelionėms.
Pelnykite taškus su mažuoju sporto gerbėju. Padovanokite jiems naują žaislą, kuris jiems neabejotinai patiks. LEGO® Friends Mia futbolo kubelio (41669) rinkinys taps puikia skatinamąja dovana vaikams, kuriems patinka sportas ir konstruoti LEGO, nes šioje mieloje dėžutėje dera abu pomėgiai.Kelioninės pramogos dėžutėjeSportinio krepšio formos kubelyje yra Mia mini lėlytė ir vienos iš keturių spalvų šuns figūrėlė vaikams. Vienoje kubelio pusėje yra vartai, o kitoje rūbinė. Visos dalys prisitvirtina prie pagrindo, todėl tai – puikus žaislas sporto pramogoms kelyje, be to, viskas tvarkingai telpa į dėklą. Tai tobulas žaislas neštis į svečius pas draugus arba į mokyklą žaidimams pertraukų metu.Mažyčiai modeliaiKubeliai taps puikia pažintimi su džiaugsmingu LEGO Friends pasauliu, kuriame išradingi vaikai gali puoselėti savo pomėgius su sau artimais personažais. Šių greito žaidimo rinkinių beveik nereikia konstruoti, todėl jie taps puikiais rinkiniais pradedantiesiems LEGO konstruotojams.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę