Prekių katalogas

LEGO® 41670 FRIENDS Stephanie baleto kubelis

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Praskaidrinkite ilgas šokio gerbėjų keliones su LEGO® Friends Stephanie baleto kubelio (41670) nešiojamu žaidimo rinkiniu. Šis greito žaidimo rinkinys suteikia išradingiems vaikams galimybę džiaugtis baleto žaidimo akimirkomis.

• Su mini lėlyte ir 1 iš 4 keturių spalvų triušiuku vaikams bei daugybe reikmenų kūrybai, įskaitant atramą, pianiną, veidrodį, taurę ir karūną, kurie sužadins vaikų vaizduotę.

• Vaikai gali smagiai ir išradingai žaisti treniruotes prie atramos arba grojimą pianinu. Visos kūrybinės priemonės prisitvirtina prie pagrindo, todėl žaidžiant kelyje neprapuls nė viena dalis.

• Žavi kūrybiška dovanėlė be jokios progos vaikams nuo 6 metų amžiaus, kuriems patinka gyvūnų žaidimo rinkiniai. Šie paprasti modeliai taps puikia pažintimi su LEGO® konstravimo pramogų pasauliu.

• Šis LEGO® Friends rinkinys yra 7 cm aukščio ir 7 cm pločio, o miela kuprinės išvaizda užtikrina, kad vaikai norės naudoti šį žaislą kaip puošmeną.

• Supažindinkite vaikus su LEGO® Friends Hartleiko miesto pasauliu – smagaus išradingo žaidimo vieta, kur vaikai susipažins su personažais, kurie yra tokie pat kaip jie patys, be to, čia laukiami visi.

• Šio naujojo žaislo konstravimo komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.

• Šios LEGO® Friends vaikiškų žaislų kaladėlės ir komponentai yra išbandomi maksimaliai, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus ir užtikrina saugią, kūrybišką žaidimo patirtį.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius6+

Rekomenduojame susijusias prekes

Šis nešiojamas LEGO® žaidimo rinkinys nudžiugins mažuosius futbolo gerbėjus ir taps puikia dovana vaikų atostogų kelionėms.
Pelnykite taškus su mažuoju sporto gerbėju. Padovanokite jiems naują žaislą, kuris jiems neabejotinai patiks. LEGO® Friends Mia futbolo kubelio (41669) rinkinys taps puikia skatinamąja dovana vaikams, kuriems patinka sportas ir konstruoti LEGO, nes šioje mieloje dėžutėje dera abu pomėgiai.Kelioninės pramogos dėžutėjeSportinio krepšio formos kubelyje yra Mia mini lėlytė ir vienos iš keturių spalvų šuns figūrėlė vaikams. Vienoje kubelio pusėje yra vartai, o kitoje rūbinė. Visos dalys prisitvirtina prie pagrindo, todėl tai – puikus žaislas sporto pramogoms kelyje, be to, viskas tvarkingai telpa į dėklą. Tai tobulas žaislas neštis į svečius pas draugus arba į mokyklą žaidimams pertraukų metu.Mažyčiai modeliaiKubeliai taps puikia pažintimi su džiaugsmingu LEGO Friends pasauliu, kuriame išradingi vaikai gali puoselėti savo pomėgius su sau artimais personažais. Šių greito žaidimo rinkinių beveik nereikia konstruoti, todėl jie taps puikiais rinkiniais pradedantiesiems LEGO konstruotojams.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę