Prekių katalogas

LEGO® 41671 FRIENDS Andrea plaukimo kubelis

Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Andrea plaukimo kubelio (41671) nešiojamas žaislas suteikia vaikams puikų būdą smagiai ir išradingai žaisti su savo draugais. Jie gali jį įsimesti į kuprinę ir žaisti plaukimą, kad ir kur eitų.

• Kubelį sudaro LEGO® Friends Andrea minilėlytė, 1 iš 4 spalvų žaislinis pudelis, konstruojamas mini baseinas ir krėslas bei daugybė priemonių kūrybai, kurios padės sužadinti vaizduotę.

• Vaikai gali išimti elementus iš LEGO® Friends kubelio ir juos susidėti pramogoms kelyje arba žaisti plaukimą su draugais.

• Puiki gimtadienio dovanėlė vaikams nuo 6 metų amžiaus, kuriems patinka gyvūnų tematikos žaidimas. LEGO® Friends kubeliai taps tobula staigmena vaikams, kuriems patinka žaisti visur ir visada.

• Vos 7 cm aukščio, 7 cm pločio ir 5 cm gylio žaislas vaikams išsiskiria daugybe LEGO® pramogų, kurios telpa į delną. Žavus kuprinės formos kubelis taps puikia puošmena.

• Populiarūs Hartleiko miesto žaislai suteikia vaikams galimybę žaisti drauge su jiems artimais LEGO® Friends draugais ir mielais žaisliniais gyvūnėliais, puoselėjant savo pomėgius.

• Šio naujojo LEGO® žaislo konstravimo komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.

• LEGO® kūrybiškų dovanų kaladėlės ir komponentai yra nuodugniai išbandomi, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
Amžius6+

Rekomenduojame susijusias prekes

Supažindinkite mažuosius su LEGO® Friends su šiuo kompaktišku ir lengvai konstruojamu kelioniniu žaislu. Tai ideali staigmena mažiesiems plaukimo gerbėjams.
Pažįstate sportišką vaiką, kuris nusipelnė dovanos? Padovanokite jiems LEGO® Friends Andrea plaukimo kubelį (41671), kuris juos maloniai nustebins. Kubelis yra sportinės kuprinės formos su dirželiais ir rankena. Viduje yra Andrea minilėlytė, kuri ruošiasi plaukimo varžyboms, palaikoma jos mielo augintinio pudelio. Rinkinyje yra poilsio kampelis su kėde, taure ir spurga bei bananu.Džiaukis ir dalykisKubeliai yra idealūs nešiojami gyvūnų tematikos žaislai žaidimui atostogaujant. Visi elementai prisitvirtina prie kubelio pagrindo, dėl to su juo žaidžiant kelionėje nepasimes nė viena dalis! Šis gyvūnėlio žaislas mažas, todėl vaikai gali jį lengvai pasiimti į svečius ir žaisti su draugais. LEGO Friends rinkiniai padeda berniukams ir mergaitėms puoselėti savo pomėgius artimų Hartleiko miesto mergaičių draugijoje. Šių žaislų greitam žaidimui beveik nereikia konstruoti, todėl pramogos gali prasidėti iškart.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę