Prekių katalogas

LEGO® 10295 ICONS Porsche 911

7-28 d.d.

Prekės kodas 2018444

189,99 €
Funkcijos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® CREATOR EXPERT
Dalių skaičius1458
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

•  Pabėkite nuo kasdienybės su šiuo įspūdingu konstravimo projektu. LEGO® Porsche 911 (10295) automobilio modelio konstravimo rinkinys yra tobulas pasirinkimas suaugusiems, kurie išeko naujo betarpiško projekto.

•  Apžiūrėkite visas „Porsche 911“ ypatybes, įskaitant gale montuojamą oru aušinamą horizontaliai išdėstytų šešių cilindrų variklį, veikiantį vairavimo mechanizmą, pavarų svirtį, stovėjimo stabdžio svirtį ir atlošiamas sėdynes.

•  Kurį modelį konstruosite? „Turbo“ modelį su turbovarikliu ar „Targa“ su nuimamais stogo skydeliais, kurie telpa po priekiniu gaubtu.

•  „Porsche 911 Turbo“ modelis pasižymi galine ašimi, integruotu aptaku bei varikliu su turbokompresoriumi ir tarpiniu aušintuvu.

•  „Porsche 911 Targa“ modelis išsiskiria nuimamu stogu, kuris telpa po priekiniu gaubtu bei klasikine „Targa“ juosta su galiniu stiklu už vairuotojo.

•  Specialiai klasikinių automobilių ir „Porsche“ gerbėjams sukurtas konstravimo rinkinys pažengusiems turi žurnalinio stiliaus instrukcijas su įkvepiančiomis dizaino detalėmis.

•  „Porsche 911“ kolekcinio automobilio modelis yra 10 cm aukščio, 35 cm ilgio ir 16 cm pločio.

•  Ieškote geriausios dovanos klasikinių automobilių gerbėjui? Šis „Porsche 911“ kolekcinio konstruojamo modelio rinkinys yra puikus pasirinkimas. Jis sukurtas specialiai suaugusiems LEGO® gerbėjams, kurie vertina stulbinantį dizainą.

•  LEGO® konstravimo kaladėlės gaminamos iš labai kokybiškų medžiagų. Jos išsiskiria nuolatine kokybe, suderinamumu ir lengvu sujungimu bei atskyrimu visuomet – nuo pat 1958 metų.

•  Kuriant LEGO® dalis didžiausias dėmesys skiriamas saugai ir kokybei. Štai kodėl jos nuodugniai išbandomos, kad galėtumėte neabejoti, jog modelis yra ne tik gražus, bet ir tvirtas.

Prekės kategorijaLEGO
Amžius18+
Klientų atsiliepimai apie šią prekę