Prekių katalogas

LEGO® 70823 LEGO® Movie Emeto triratis

7-14 d.d.

Prekės kodas 310741

13,39 €
Funkcijos
GamintojasLEGO®
LytisBerniukams
Amžius3-4, 5-6, 7-8
LEGO SerijosLEGO® MOVIE 2
MPN70823
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
LEGO® 70823 LEGO® Movie Emeto triratis
13,39 €

LEGO® 70823 LEGO® Movie Emeto triratis

 

Pasiek naujų konstravimo aukštumų, žaisdamas su THE LEGO® MOVIE 2™ konstravimo žaislu 70823 Emeto triratis! Šis nuostabus konstravimo žaislas turi sėdynę minifigūrėlei, tris viena ant kitos sukrautas gumines padangas ir išskleidžiamus stabilizatorius. Rinkinyje rasi degalinę su sukonstruojamu degalų siurbliu, katapultos funkciją ir vietą triračiui pastatyti bei LEGO MOVIE 2 personažus – Emeto minifigūrėlę ir iš kaladėlių sukonstruotą įsibrovėlį su čepsinčia burna ir besivartančiomis ciklopo akimis.

• Taip pat rasi 2019 m. sausį pasirodysiančią Emeto minifigūrėlę ir iš kaladėlių sukonstruotą įsibrovėlį su čepsinčia burna ir besivartančiomis ciklopo akimis. 
• Emeto triratį sudaro sėdynė minifigūrėlei, 3 guminės padangos, išskleidžiami stabilizatoriai ir geriausias Emeto draugas Augalius (sukonstruotas iš kaladėlių). 
• Lengvai sukonstruojama degalinė turi žaislinį degalų siurblį su žarna, ratlankio katapultos funkciją ir vietą triračiui pastatyti. 
• Išskleisk triračio stabilizatorius, kad jis galėtų stovėti pats. 
• Paleisk į ateivį ratlankius iš katapultos. 
• Atkurk scenas iš THE LEGO® MOVIE 2™ su šiuo smagiu ir kūrybingumą skatinančiu žaislu. 
• Emeto sukonstruojamo triračio matmenys: daugiau kaip 16 cm (6 col.) aukščio, 7 cm (2 col.) ilgio ir 3 cm (1 col.) pločio. 
• Degalinės matmenys: daugiau kaip 7 cm (2 col.) aukščio, 11 cm (4 col.) ilgio ir 9 cm (3 col.) pločio.

 

Rekomenduojamas amžius: 7+

Detalių skaičius: 174. 

Pirkėjų teigiamai įvertintos kitos prekės